Localizations image

24-120 Kazimierz Dolny • Najlepsze warsztaty i pracownie regeneracji turbosprężarek z Kazimierza Dolnego

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

Regeneracja i naprawa turbosprężarek po awarii w Kazimierzu Dolnym. Taką ofertę w Kazimierzu Dolnym oferuje specjalistyczny serwis regeneracji turbosprężarek, który posiada wieloletnie doświadczenie i kadrę fachowców wyspecjalizowanych w regeneracji turbin i innych podzespołów do diesla. Jak wiadomo turbina to jedna z bardziej awaryjnych części w dieslu, dlatego też opcja regeneracji turbiny na miejscu to świetne rozwiązanie.


W Kazimierzu Dolnym można skorzystać z usługi regeneracji turbosprężarki

Samo miasto Kazimierz Dolny położone jest w granicach województwa lubelskiego, w powiecie puławskim, nad Wisłą i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Kazimierz Dolny. Powierzchnia Kazimierza Dolnego to około 30 kilometrów kwadratowych, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 2600 osób. Pierwsze wzmianki na temat miasta pochodzą z XI wieku, a prawa miejskie miasto uzyskało po raz pierwszy w wieku XIV, utraciło je w roku 1869 i na powrót odzyskało w roku 1927. Do zabytków, jakie warto zobaczyć, będąc w Kazimierzu Dolnym zalicza się: kościół farny świętego Jana Chrzciciela i świętego Bartłomieja wybudowany w 1589 roku, kościół świętej Anny z 1671 roku, kościół Zwiastowania Najświętszej Marii Panny wybudowany w 1589 roku, zamek w Kazimierzu Dolnym z XIV wieku, kamienicy Przybyłów z 1615 roku.

Obok miasta Kazimierz Dolny przebiega droga wojewódzka numer 824 (AnnopolJózefówOpole LubelskiePuławy → Żyrzyn) oraz 830 (Lublin → Nałęczów → Bochotnica).

Na drogach miasta można coraz częściej spotkać auta z silnikami diesla, dlatego też miejsce do regeneracji uszkodzonych turbin bardzo przydaje się w przypadku awarii. Serwis w Kazimierzu Dolnym specjalizuje się w regeneracji turbin przy użyciu specjalistycznych maszyn i nowych oryginalnych części, co zapewnia najlepszy efekt. Oferta serwisu w Kazimierzu Dolnym opiera się na: diagnostyce, czyszczeniu, regeneracji i wyważaniu turbiny. Cennik dla miasta Kazimierz Dolny wraz z szacowanymi kosztami za naprawy turbo znajduje się w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny Kazimierz Dolny

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Kazimierzu Dolnym, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbo.

Poczta Polska
Ulica: dr. Tadeusza Tyszkiewicza 2
Kod pocztowy: 24-120 Kazimierz Dolny
Współrzędne GPS:
N 51° 19' 22.539'' E 21° 56' 49.281''

Turbina po wyważaniu na stole pracowniczym z Kazimierza Dolnego Przywrócona do sprawności turbina dostarczona z Kazimierza Dolnego

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Kazimierzu Dolnym

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Kazimierzu Dolnym 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Kazimierzem Dolnym 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Kazimierza Dolnego 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Kazimierz Dolny 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Kazimierzu Dolnym 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Kazimierz Dolny)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.