Localizations image

Kod 44-293 Jeruzal – Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin w Jeruzalu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Regeneracja i naprawa turbin we wsi Jeruzal dostępna od ręki! We wsi Jeruzal najlepiej zregenerować uszkodzoną turbinę w autoryzowanym warsztacie regeneracji turbosprężarek, tak aby mieć pewność, że turbina po regeneracji będzie działać prawidłowo. Warsztat w Jeruzalu słynie z tego, że do regeneracji turbo używa tylko nowych i oryginalnych części, a cały proces regeneracji przeprowadza przy pomocy odpowiednich maszyn do tego przeznaczonych.


Koszty regeneracji turbosprężarek w warsztacie w Jeruzalu

Jeśli chodzi o informacje na temat wsi Jeruzal, to jest ona położona w granicach województwa mazowieckiego, w powiecie mińskim i w gminie Mrozy. Aktualna liczba mieszkańców wsi Jeruzal to około 340 osób. Pierwsze wzmianki na temat Jeruzala pochodzą z roku 1426, a wieś swoje prawa miejskie uzyskała w roku 1533 i niestety utraciła je w roku 1820. Do zabytków wsi Jeruzal zalicza się: kościół z XVI wieku, drewnianą dzwonnicę z XVIII wieku oraz stary budynek Urzędu Gminy z 1920 roku.

Najbliżej wsi Jeruzal biegnie droga wojewódzka numer 802 (Mińsk Mazowiecki → Seroczyn), która łączy się z drogą krajową numer 76 (WilgaGarwolinStoczek ŁukowskiŁuków).

Problem z turbinom po awarii to już codzienność nie tylko wśród kierowców z Jeruzalu, ale oni na szczęście swoje uszkodzone turbiny mogą oddać w ręce fachowców z piaseckiego warsztatu regeneracji turbosprężarek. Oferta warsztatu we wsi Jeruzal jest bardzo bogata i zawiera: demontaż, diagnostykę, czyszczenie, regenerację, wyważanie i montaż turbo, dlatego też właśnie klienci kierują się właśnie tu. Jakby plusów firmy z Jeruzalu było mało, to warsztat oferuje też na każdą zregenerowaną turbinę dwunastomiesięczną gwarancję bez limitu kilometrów. Cennik dla klientów warsztatu z Jeruzalu wraz z kosztami za naprawy turbo znajduje się w tabeli poniżej.

Turbo przed demontażem w pracowni w Jeruzalu Otrzymana od klienta z Jeruzala turbina przeznaczona do regeneracji

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Jeruzalu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Jeruzalu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Jeruzalem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Jeruzala 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Jeruzal 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Jeruzalu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Jeruzal)

Opis

Loader

W Jeruzalu nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Jeruzala do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Jeruzala turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
44-293 Jeruzal Jerozolimska SCB01G 50.105671/18.442690 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.