Localizations image

Regeneracja turbo • Naprawa turbin • Czyszczenie turbosprężarek • 21-450 Stoczek Łukowski

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Regeneracja uszkodzonych turbosprężarek w mieście Stoczek Łukowski dostępna od ręki! Taką ofertę regeneracji oferuje w Stoczku Łukowskim autoryzowany warsztat regeneracji turbosprężarek, który posiada w swojej kadrze najlepszych mechaników specjalizujących się w regeneracji podzespołów do diesli. Dużym plusem warsztatu jest to, że regeneracja odbywa się przy użyciu nowych i oryginalnych części prosto od producenta oraz przy użyciu specjalistycznych maszyn do regeneracji.


Najlepsze ceny za usługę regeneracji w mieście Stoczek Łukowski

Samo miasto Stoczek Łukowski położone jest w granicach województwa lubelskiego, w powiecie łukowskim, nad Świdrem. Powierzchnia Stoczka Łukowskiego to około 9 kilometrów kwadratowych, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 2550 osób. Pierwsze wzmianki o Stoczku Łukowskim pochodzą z wieku XIII, a prawa miejskie miasto uzyskało 4 kwietnia 1546 roku z rąk króla Zygmunta Starego. W XIX wieku miasto należało do Księstwa Warszawskiego, a już w 1815 do Królestwa Polskiego. Do zabytków miasta Stoczek Łukowski, które warto zobaczyć, zalicza się: kościół parafialny pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w stylu neogotyckim wybudowany w 1934 roku przez biskupa Henryka Przeździeckiego, pomnik z 1931 roku wystawiony w setną rocznicę bitwy pod Stoczkiem.

Przez miasto Stoczek Łukowski przebiegają drogi takie jak: wojewódzka numer 803 (Siedlce → Stoczek Łukowski), krajowa numer 76 (Wilga → Garwolin → Stoczek Łukowski → Łuków).

Miasto Stoczek Łukowski posiada dobre połączenia drogowe oraz stale rozwija się terytorialnie o gospodarczo, a więc na drogach miasta nie brakuje aut z silnikami diesla. To właśnie dla nich w Stoczku Łukowskim powstał warsztat zajmujący się profesjonalną regeneracją uszkodzonych turbin. Oferta warsztatu w Stoczku Łukowskim to przede wszystkim regeneracja i naprawa turbo, ale także jego czyszczenie, diagnostyka i wyważanie w celu uzyskania jak najlepszych efektów regeneracji. Dla zainteresowanych klientów warsztatu w Stoczku Łukowskim poniżej został zamieszczony szczegółowy cennik usług.

Układ doładowania przed montażem w pracowni w Stoczku Łukowskim

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Stoczku Łukowskim

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Stoczku Łukowskim 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Stoczkiem Łukowskim 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Stoczka Łukowskiego 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Stoczek Łukowski 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Stoczku Łukowskim 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Stoczek Łukowski)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Stoczku Łukowskim nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Stoczka Łukowskiego do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Stoczka Łukowskiego turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
21-450 Stoczek Łukowski Wilcza Wola Partyzantów SLI01N 51.958149/21.960119 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.