Localizations image

Regeneracja turbin i naprawa turbosprężarek w 1 warsztatach w Gorzycach (kod 44-350)

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.33

Czy w miejscowości Gorzyce na Śląsku możemy zregenerować uszkodzoną turbinę? Oczywiście, że na terytorium Gorzyc istnieje opcja szybkiej i skutecznej regeneracji turbo, a dokładniejsze dane na ten temat znajdziesz na stronie Regeneracja Turbosprężarek. Gorzyce to duża wieś położona na terenie województwa śląskiego, dokładnie w powiecie wodzisławskim, w gminie Gorzyce, której omawiana wieś jest siedzibą. Liczba ludności zamieszkująca obszar Gorzyc to ponad 2400 osób.


Mechanicy z Gorzyc regenerujący turbiny

Ciekawostką na temat Gorzyc jest fakt, że w latach 1945 → 1991 stacjonowała tu strażnica Wojsk Ochrony Pogranicza. Jednak z dniem 16.05.1991 roku strażnica została przejęta przez Straż Graniczną i funkcjonowała do 1999 roku, kiedy to została ona rozformowana. Gorzyce mieszczą się przy drodze krajowej numer 78 (Chałupki → Wodzisław Śląski → Rybnik → Gliwice → Tarnowskie GóryŚwierklaniecSiewierzZawiercieSzczekociny → Nagłowice → JędrzejówChmielnik). Jak na tak ważną drogę przystało, ruch w okolicach Gorzyc wrze, gorzyckimi drogami przejeżdża codziennie niezliczona liczba samochodów osobowych oraz ciężarowych. W Gorzycach najwięcej poruszających się pojazdów posiada turbosprężarki. W turbinach bardzo często niestety dochodzi do różnego rodzaju awarii turbo. Z wszelakiego rodzaju usterkami turbosprężarek doskonale radzą sobie zlokalizowani na terenie Gorzyc mechanicy, którzy dzięki niemieckiej marki Schecnk maszynom i sprzętom dokonują pełnej sprawności turbo.

Cennik co do regeneracji, remontu, czyszczenia oraz naprawy turbosprężarek samochodowych takich jak: IHI, KKK, Garrett i wiele innych znajduje się w poniżej zamieszczonej tabeli. Każda usługa w Gorzycach objęta jest dwunastomiesięczną gwarancją bez limitu przejechanych kilometrów.

Regeneracja Turbiny Gorzyce

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Gorzycach, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: Kościelna 25
Kod pocztowy: 44-350, Gorzyce
Współrzędne GPS:
N 49° 57' 34.047'' E 18° 24' 3.719''

Turbina przed wysyłką u specjalistów z Gorzyc Turbosprężarka po naprawie w specjalistycznej pracowni otrzymana z Gorzyc

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Gorzycach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Gorzycach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Gorzycami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Gorzyc 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Gorzyce 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Gorzycach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Gorzyce)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Gorzycach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Gorzyc do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Gorzyc turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
44-350 Gorzyce Kościelna GOE01G 49.956650/18.400021 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.