Localizations image

Czyszczenie turbosprężarki i regeneracja turbin pod Górznem (kod pocztowy 87-320) i w Górznie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

W mieście Górzno od teraz szybko i łatwo zregenerujesz turbinę! Serwis Regeneracja Turbosprężarek zdecydowanie ułatwi Ci załatwienie regeneracji turbo w Górznie oraz w każdym innym mieście naszego kraju. Górzno jest miastem usytuowanym na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego, dokładnie w powiecie brodnickim, w obrębie Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego. Prawa miejskie Górzno otrzymało w roku 1327, po przerwie odzyskał je ponownie w 1385 roku. Gęstość zaludnienia dla miasta Górzno wynosi ponad 1400 osób, a powierzchnia całkowita Górzna to 3,48 kilometrów kwadratowych.


O mieście Górzno oraz o regeneracji turbiny w Górznie

Istniejącymi zabytkami zlokalizowanymi na terenach miasta Górzno są: Kościół parafialny świętego Krzyża, związany z działalnością zakonu bożogrobców, który wzniesiony ostał w latach 1765-1812, relikty rezydencji biskupów płockich, zbudowanej w XIV wieku, średniowieczny prostokątny rynek, zabudowania Wapionki (drewniany dom oraz młyn), stanowisko archeologiczne zwane „Kopcem” oraz zabytkowe drewniano-murowane oraz murowane z przełomu XVIII/XIX wieku. W pobliżu miasta Górzno przebiega ciąg drogi wojewódzkiej o numerze 544: (BrodnicaLidzbarkDziałdowoMławaPrzasnysz → Krasnosielc → Ostrołęka). W pobliżu tak ważnej drogi nie mogłoby zabraknąć mechaników posiadających swoich warsztatów. Na największą uwagę zasługuje serwis zlokalizowany w Górznie, zajmujący się regeneracją oraz naprawą turbin samochodowych.

Turbo jak wiadomo to przydatny mechanizm, pomagający uzyskiwać wyższe osiągi i pozwalający na oszczędność poprzez zmniejszenie spalania. Ponadto dzięki turbinie nie przekraczamy obecnie obowiązującej normy emisji spalin. Praca turbosprężarki samochodowej niestety narażona jest na działanie ogromnych sił oraz wysokich temperatur, dlatego często dochodzić może do uszkodzeń turbiny. Gdy napotkamy awarię turbo w Górznie, najlepszą opcją będzie skorzystanie z tutejszego warsztatu, który dzięki najnowszej generacji maszynom i sprzętom dokonuje regeneracji oraz napraw turbosprężarek w szybkim tempie.

Cennik za usługi takie jak: rozbiórka turbiny, czyszczenie turbiny, wyważanie turbosprężarek, regeneracja turbo, montaż, a także demontaż turbo świadczone w mieście Górzno znajduje się w poniżej zamieszczonej tabeli.

Turbina po serwisie na stole w pracowni w Górznie Profesjonalnie zregenerowana turbina otrzymana od klienta z Górzna

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Górznie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Górznie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Górznem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Górzna 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Górzno 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Górznie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Górzno)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Górznie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Górzna do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Górzna turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
87-320 Górzno Nowe Osiedle Świętego Floriana GRN01C 53.189251/19.638149 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.