Localizations image

Regeneracja turbosprężarki • (kod pocztowy 32-860) Czchów • Naprawa turbin

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Regeneracja uszkodzonej turbiny w Czchowie jest możliwa w najlepszej cenie w okolicy! Taką ofertę w Czchowie może zaproponować specjalistyczna pracownia regeneracji turbosprężarek z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie regeneracji turbin i innych podzespołów diesla. Cały proces regeneracji turbiny jest bardzo złożony, dlatego też takie działania warto zostawić fachowcom, tak aby nie narażać się na koszty związane z zakupem nowej turbiny.


Nowa turbina czy regeneracja w pracowni w Czchowie?

Samo miasto Czchów położone jest w granicach województwa małopolskiego, w powiecie brzeskim, nad Dunajcem i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Czchów. Powierzchnia Czchowa to około 14 kilometrów kwadratowych, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 2370 osób. Miasto Czchów zostało założone na przełomie wieku XI i wieku XII. Prawa miejskie Czchów uzyskało w roku 1333, utraciło je w roku 1928 i na powrót odzyskało dopiero w roku 2000, a dokładnie dnia 1 stycznia. Do zabytków Czchowa, jakie warto zobaczyć, będąc w mieście, zalicza się: zespół kościoła parafialnego pod wezwaniem Narodzenia Najświętszej Maryi Panny z barkową kaplicą z XVIII wieku, gotycką polichromią z 1380 roku, obrazem Matki Bożej z Dzieciątkiem z XVII wieku, renesansowy pomnik Kaspra Wielogłowskiego i jego żony z XVI wieku, zamek w Czchowie, rynek z zabytkowymi podcieniami, zamek Tropsztyn.

Przez Czchów przebiega droga krajowa numer 75 (Kraków → Niepołomice → Dąbrowa → Szarów → Targowisko → Moszczenica → Łapczyca → Bochnia → Gorzków → ŁazyBrzesko → Gnojnik → Jurków → Czchów → Witowice Górne → Łososina Dolna → Just → Tęgoborze → Kurów → Dąbrowa → Wielogłowy → Nowy Sącz → Nawojowa → Nowa Wieś → Krzyżówka → Tylicz → Muszynka).

Jak regeneracja turbo w Czchowie, to tylko w specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek. Pytasz dlaczego? Dlatego, że pracownia ta proces regeneracji przeprowadza przy użyciu specjalistycznych maszyn i nowych oryginalnych części prosto od producenta, co zapewnia przywrócenie turbinom fabrycznych osiągów. Oferta pracowni w Czchowie obejmuje: diagnostykę, czyszczenie, wyważanie i regenerację turbo. Cennik dla miasta Czchów wraz z szacowanymi kosztami za regenerację znajduje się w tabeli poniżej.

Turbina po naprawie w autoryzowanym serwisie z Czchowa Naprawiona turbosprężarka z Czchowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Czchowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Czchowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Czchowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Czchowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Czchów 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Czchowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Czchów)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.