Localizations image

Regeneracja turbosprężarki • (kod pocztowy 33-314) Łososina Dolna • Naprawa turbin

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Regeneracja i naprawa turbin w Łososinie Dolnej dostępna w autoryzowanym serwisie regeneracji turbosprężarek. Każda turbina w serwisie w Łososinie Dolnej przed regeneracją przechodzi złożony proces diagnostyki. Serwis w Łososinie Dolnej dzięki specjalistycznym maszynom przywraca turbinom fabryczne osiągi. Dla mieszkańców Łososiny Dolnej, którzy posiadają diesla, takie miejsce jest zbawieniem, co związane jest z tym, że turbina to bardzo awaryjna część w dieslu i lekkie nawet zaniedbanie może doprowadzić do awarii.


Ceny regeneracji turbin w serwisie w Łososinie Dolnej

Jeśli chodzi o wieś Łososina Dolna, to jest ona położona w granicach województwa małopolskiego, w powiecie nowosądeckim, w gminie Łososina Dolna, której to wieś jest siedzibą. Aktualna liczba mieszkańców wsi Łososina Dolna to około 1500 osób. W okresie lat 1975-1998 wieś Łososina Dolna należała administracyjnie do granic województwa nowosądeckiego. Pierwsze wzmianki na temat wsi Łososina Dolna pochodzą już z roku 1304, a jednym z zabytków wsi jest zabytkowy stary dwór.

Przez wieś Łososina Dolna przebiega droga krajowa numer 75 (Kraków → NiepołomiceBrzesko → Nowy Sącz → Krzyżówka → Tylicz → Muszynka).

Jako że Łososina Dolna posiada dobre połączenia drogowe z innym miastami, to nie brakuje tu aut na drogach, a w tym diesli, często z uszkodzoną turbiną. Ceny nowych turbin mogą odstraszać i nie zachęcają posiadaczy diesli do ich zakupu, dlatego też o wiele częściej wybierana jest opcja regeneracji turbin. Cennik dla klientów pracowni w Łososinie Dolnej został zamieszczony poniżej i przedstawia ceny za usługę regeneracji, diagnostyki i czyszczenia turbin, dodatkowo warto pamiętać też o rocznej gwarancji udzielanej na zregenerowaną turbinę.

Układ turbodoładowania po czyszczeniu w laboratorium w Łososinie Dolnej Zregenerowana w pełni turbina z Łosiny Dolnej

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Łososinie Dolnej

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Łososinie Dolnej 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Łososiną Dolną 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Łososiny Dolnej 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Łososina Dolna 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Łososinie Dolnej 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Łososina Dolna)

Opis

Loader

W Łososinie Dolnej nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Łososiny Dolnej do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Łososiny Dolnej turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
33-314 Łososina Dolna Łososina Dolna 377 LDL01A 49.742512/20.624460 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.