Localizations image

Regeneracja turbo • Naprawa turbin • Czyszczenie turbosprężarek • 77-330 Czarne

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.63

Turbina do regeneracji w mieście Czarne? W tego typu usłudze pomoże nowoczesny serwis regeneracji turbosprężarek w Czarnych. Jak wiadomo, turbina to bardzo ważny element w silnikach diesli, dlatego też w razie jakiejkolwiek awarii nie warto czekać, tylko od razu oddać ją do regeneracji. Opcja regeneracji jest coraz częściej wybierana wśród kierowców, gdyż ceny nowych turbin zdecydowanie przekraczają możliwości właścicieli.


Gdzie w Czarnych można szybko zregenerować uszkodzoną turbinę?

Samo miasto Czarne położone jest w granicach województwa pomorskiego, w powiecie człuchowskim, nad rzeką Czernicą, w pasie Pojezierza Południowopomorskiego i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Czarne. Czarne dokument lokacyjny i prawa miejskie uzyskało w roku 1395 od Wielkiego Mistrza Krzyżackiego Konrada von Jungingena. Obszar miasta Czarne to około 46,5 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 6000 osób.

Przez miasto Czarne przebiegają drogi takie jak: wojewódzka numer 201 (Gwda Mała → Czarne → Barkowo), droga wojewódzka numer 202 (Czarne → Rzeczenica). Dodatkowo na przez okolice miasta przebiega droga krajowa numer 20 (Stargard Szczeciński → ChociwelWęgorzynoDrawsko PomorskieCzaplinekSzczecinek → Biały Bór → MiastkoBytówKościerzynaŻukowo → Gdynia) oraz droga krajowa numer 11 (Kołobrzeg → Koszalin → Bobolice → Szczecinek → PiłaChodzieżOborniki → Poznań → KórnikJarocinPleszewOstrów WielkopolskiOstrzeszówKępnoKluczborkLubliniec Tarnowskie Góry → Bytom).

Do najważniejszych zabytków miasta Czarne zalicza się: kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny z 1757 roku, ruiny zamku krzyżackiego z XIV wieku, cmentarz jeniecki z I wojny światowej, szachulcowy kościół z XVIII wieku. Przez miasto Czarne przebiega też wiele szlaków turystycznych, a gospodarka miasta opiera się na drobnym przemyśle i usługach. Oczywiście Czarne szczyci się posiadaniem w swoich graniach nowoczesnego serwisu regeneracji turbosprężarek, który zasłynął w mieście ze względu na specjalistyczne maszyny i wysoką jakoś wykonywanych usług. Ceny, jakie oferuje serwis w Czarnych, zostały zebrane dla komfortu klientów i znajdują się w tabeli poniżej.

Turbosprężarka po wizycie w ASO na stole w laboratorium w Czarnych Naprawione w stu procentach turbo otrzymane od klienta z Czarnych

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Czarnych

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Czarnych 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Czarnymi 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Czarnych 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Czarne 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Czarnych 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Czarne)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Czarnych nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Czarnych do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Czarnych turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
77-330 Czarne Ogrodowa CZN01A 53.681290/16.934570 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.