Localizations image

Zregeneruj turbosprężarkę w (39-230) Brzostku • 0 warsztatów z Brzostka

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Szukasz miejsca do regeneracji uszkodzonej turbiny w Brzostku? Polecamy skierować się w Brzostku do autoryzowanego warsztatu regeneracji turbosprężarek, który możesz zlokalizować za pomocą naszej strony. Turbiny w autach z silnikiem diesla pozwalają na uzyskanie lepszych osiągów auta oraz na zużycie mniejszej ilości oleju napędowego, dlatego też coraz więcej posiadaczy aut decyduje się właśnie na diesle.


Gdzie w Brzostku można zregenerwać uszkodzone turbo?

Samo miasto Brzostek położone jest w granicach województwa podkarpackiego, w powiecie dębickim, nad rzeką Wisłoką, na Pogórzu Ciężkowickim i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Brzostek. Powierzchnia Brzostka to około 8,8 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 2670 osób. Pierwsze wzmianki na temat miasta Brzostek pochodzą z roku 1123 z legaty papieskiej. Ciekawostką na temat Brzostka jest fakt, że jest to najstarsze miasto województwa podkarpackiego. Brzostek prawa miejskie uzyskał w roku 1367, do 1934 i ponownie zostały one uzyskane w roku 2009.Do zabytków miasta Brzostek zalicza się: kamienice mieszczańskie na rynku z przełomu wieku XVIII i wieku XIX, kapliczki z wieku XVII i wieku XIX, klasycystyczny kościół z 1818 roku z wnętrzem z XIX wieku, cmentarze wojskowe.

Jadąc przez Brzostek, można skorzystać z drogi krajowej numer 73 (Wiśniówka → Kielce → Morawica → Busko-ZdrójSzczucinDąbrowa Tarnowska → Tarnów → PilznoJasło).

Miasto Brzostek jest głównie ośrodkiem usługowo-handlowym, dlatego też na drogach miasta nie brakuje aut, a w trym diesli. Z tego też względu warsztat regeneracji turbosprężarek cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, na co wpływ ma również doskonała jakość usług i niska cena. Oferta warsztat w Brzostku obejmuje usługi takie jak: demontaż, diagnostyka, czyszczenie, regeneracja, wyważanie i montaż turbiny. Warsztat w Brzostku udziela też rocznej gwarancji na każdą zregenerowaną turbinę. Cennik dla miasta Brzostek wraz z kosztami regeneracji znajduje się w tabeli poniżej.

Turbo po przygotowaniu w warsztacie z Brzostka Zregenerowane turbo z Brzostka

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Brzostku

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Brzostku 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Brzostkiem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Brzostka 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Brzostek 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Brzostku 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Brzostek)

Opis

Loader

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.