Localizations image

Warsztaty zajmujące się regeneracją turbosprężarek i naprawą turbo – powiat bieszczadzki

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Jeżeli Twoja turbina uległa uszkodzeniu w powiecie bieszczadzkim to absolutnie nie popadaj w panikę, tylko zajrzyj na stronę Regeneracja Turbosprężarek w celu znalezienia profesjonalistów od turbo. Powiat bieszczadzki wraz ze swoją siedzibą w Ustrzykach Dolnych znajduje się w województwie podkarpackim. Terytorium powiatu bieszczadzkiego stanowi fragment byłego województwa krośnieńskiego. W 2002 roku z części powiatu bieszczadzkiego wyodrębniono powiat leski. Powiat ten jest najdalej wysuniętym na południe obszarem Polski i graniczy z powiatami: leskim, sanockim oraz przemyskim. Od wchodu i południa granica powiatu bieszczadzkiego pokrywa się z granicą państwa ukraińskiego.


W powiecie bieszczadzkim można skorzystać z usługi regeneracji turbosprężarek

Przez rejon powiatu bieszczadzkiego przebiegają drogi: droga krajowa numer 84 (SanokLeskoUstrzyki Dolne → Krościenko) oraz trzy drogi wojewódzkie: 896 (Ustrzyki Dolne → Czarna → Ustrzyki Górne), 894 (Hoczew → Wołkowyja → Czarna) i 890 (Kuźmina → Krościenko). Powiat bieszczadzki to teren górzysty, znajdują się szczyty takie jak: Tarnica, Halicz, Smerek, to tutaj mieści się również znane wszystkim cudowne Jezioro Solińskie. Ze względu na przepiękne krajobrazy powiatu bieszczadzkiego przybywa do niego wielu turystów, zwłaszcza osób lubiących ciszę, spokój i spacery górskie.

W powiecie bieszczadzkim, a głównie na trasach leżących blisko szczytów górskich oraz Soliny ruch jest gigantyczny, najwięcej samochodów przejeżdża tędy w okresie wakacyjnym. Największy odsetek samochodów stanowią tu auta posiadające silniki diesla. W pojazdach zasilanych olejem napędowym zwykle spotyka się mechanizm turbodoładowania. Turbiny to bardzo ważne urządzenia w naszych samochodach, nie dość, że dodają mocy i dynamiczności autom, to jeszcze dodatkowo zmniejszają spalanie, a więc pozwalają na oszczędność pieniędzy, no i czego chcieć więcej. Wszystko jest dobrze, dopóki nasze turbo nie ulegnie uszkodzeniu. W turbosprężarkach najczęściej awarii ulegają: wirnik turbiny, siłownik, uszczelnienia oraz kierownica turbiny.

Cennik usług świadczonych przez bieszczadzkich mechaników znajdą Państwo w tabeli poniżej.

Turbo po przygotowaniu w autoryzowanej pracowni, powiat bieszczadzki Dostarczona do naprawy turbina z powiatu bieszczadzkiego

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat bieszczadzki

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat bieszczadzki 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat bieszczadzki 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat bieszczadzki 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat bieszczadzki 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat bieszczadzki 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat bieszczadzki)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Lista punktów nadania i odbioru, które mieści powiat bieszczadzki

Obsługa kurierska obejmuje również powiat bieszczadzki, umów się po odbiór lub nadaj turbosprężarkę do regeneracji w jednym z poniższych punktów:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
38-700 Ustrzyki Dolne Pod Dębami 1 Maja UDO01C 49.429291/22.583151 Wyszukaj
38-700 Ustrzyki Dolne Pod Dębami Plac Fryderyka Chopina POP-UDO3 49.429630/22.583990 Wyszukaj
38-700 Ustrzyki Dolne Pod Dębami Witolda Gombrowicza UDO040 49.436211/22.576639 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.