Localizations image

Regeneracja turbosprężarki • (kod pocztowy 39-215) Czarna • Naprawa turbin

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W miejscowości Czarna nie będziesz musiał się martwić o znalezienie miejsca, w którym zregenerujesz zepsute lub zużyte turbo, a pomoże Ci w tym nasz serwis Regeneracja Turbosprężarek. To właśnie tu widnieje spis mechaników, zajmujących się fachowo i skutecznie regeneracją oraz naprawą turbo nie tylko na terenie Czarnej, ale i w regionie całej Polski. Czarna to wieś zlokalizowana w regionie województwa podkarpackiego, w powiecie dębickim, na terytorium gminy Czarna. Liczba ludności dla Czarnej to blisko 2760 mieszkańców.


Miejscowość Czarna a regeneracja turbosprężarek

Na terenie Czarnej znajduje się cmentarz wojenny, który chętnie odwiedzany jest przez turystów. Przez region miejscowości Czarna przebiega droga wojewódzka o numerze 881 (Sokołów MałopolskiŁańcutKańczugaPruchnik → Żurawica). Drogami Czarnej przejeżdża codziennie niezliczona liczba samochodów osobowych, w których znajdują się mechanizmy turbo. Turbosprężarka to urządzenie, w którym znajduje się turbina oraz sprężarka, które są osadzone na wspólnym wałku. Warto nadmienić, że turbosprężarka posiada wiele zalet, takich jak zwiększenie mocy silnika oraz zmniejszenie zużywania paliwa. Co więcej, dzięki obecności turbo, nasze auto nie wypuszczają z rur wydechowych aż tak wielkiej ilości szkodliwych substancji, jak bez turbiny. Jednak pomimo wielu zalet turbosprężarka posiada również jedną podstawową wadę, jaką jest wysoka awaryjność urządzenia turbo. Częstymi uszkodzeniami w turbosprężarkach są: połamane łopatki, urwany wałek, wytarte koło kompresji oraz pęknięcie korpusu.

Z wymienionymi powyżej usterkami świetnie umieją sobie poradzić wyspecjalizowani w regeneracji turbo mechanicy na terenie Czarnej. Cennik za usługi mają na celu przywrócenie pełnej sprawności turbosprężarkom w Czarnej, znajduje się w poniżej zamieszczonej tabeli.

Turbosprężarka przed wysyłką w specjalistycznej pracowni z Czarnej Naprawione w stu procentach turbo otrzymane od klienta z Czarnej

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Czarnej

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Czarnej 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Czarną 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Czarnej 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Czarna 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Czarnej 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Czarna)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Czarnej nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Czarnej do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Czarnej turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
39-215 Czarna Konarskiego CAA01G 53.845638/18.099920 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.