Localizations image

78-460 Barwice • Najlepsze warsztaty i pracownie regeneracji turbosprężarek z Barwic

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Jadąc przez Barwice, twoja turbina uległa awarii i chcesz ją szybko zregenerować? Oddaj ją w Barwicach do najlepszego w okolicy serwisu regeneracji turbosprężarek. Serwis w Barwicach zajmuje się profesjonalną regeneracją turbin, ich diagnostyką i czyszczeniem. Ze względu na wysokie ceny nowych turbin, zdecydowana większość klientów decyduje się na wybór opcji regeneracji turbiny, gdyż w serwisie podczas regeneracji wymienia się wszystkie niezbędne części na nowe, co daje równie skuteczny efekt, co nowa turbina.


Barwice, a regeneracja turbosprężarek

Samo miasto Barwice położone jest w granicach województwa zachodniopomorskiego, w powiecie szczecineckim, nad rzeką Gęsią i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Barwice. Część miasta położone jest w Drawskim Parku Krajobrazowym, którego powierzchnia to około 1906 hektarów. Powierzchnia miasta Barwice to około 7,5 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 3765 osób. Pierwsze wzmianki na temat miasta Barwice pochodzą z roku 1286, natomiast prawa miejskie miasto uzyskało prawdopodobnie w XIV wieku. Najcenniejsze zabytki Barwic, które warto zobaczyć, będąc w mieście to: kościół świętego Stefana, stary park miejski z ulicy Piaskowej oraz malowniczy park miejski z ulicy Wojska Polskiego. W Barwicach znajduje się też wiele pięknych szlaków turystycznych i rowerowych.

Przez Barwice przebiegają drogi takie jak: wojewódzka numer 172 (Połczyn-ZdrójSzczecinek), wojewódzka numer 171 (Bobolice → Barwice → Czaplinek), a obok miasta biegnie droga krajowa numer 11 (Kołobrzeg → Koszalin → Bobolice → Szczecinek → PiłaChodzieżOborniki → Poznań → KórnikJarocinPleszewOstrów WielkopolskiOstrzeszówKępnoKluczborkLubliniecTarnowskie Góry → Bytom).

Jeśli chodzi o gospodarkę miasta Barwice, to opiera się ona głównie na handlu i usługach. Ułatwieniem dla osób posiadających diesle z uszkodzoną turbiną w mieście Barwice jest serwis regeneracji turbosprężarek, gdzie szybko i w dobrej cenie można zregenerować turbinę. Cennik dla miasta Barwice wraz z cenami za usług został zamieszczony w tabeli poniżej.

Turbina przed wymianą na stole pracowniczym z Barwic Całkowicie wyczyszczona turbosprężarka samochodowa z Barwic

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Barwicach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Barwicach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Barwicami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Barwic 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Barwice 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Barwicach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Barwice)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Barwicach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Barwic do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Barwic turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
78-460 Barwice Piaskowo Zielona BWC01A 53.740730/16.353220 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.