Localizations image

Czyszczenie turbosprężarki i regeneracja turbin pod Aleksandrowem (kod pocztowy 88-192) i w Aleksandrowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Szybka regeneracja turbosprężarki w najlepszej cenie tylko we wsi Aleksandrowo! Oferta regeneracji turbosprężarki dostępna jest w Aleksandrowie w autoryzowanym warsztacie regeneracji turbosprężarek. Każdy posiadacz diesla zdaje sobie sprawę, że nie wiele trzeba, aby doprowadzić do awarii lub też uszkodzenia turbiny, a niektórzy z nich sami się o tym niestety szybko przekonują. Dlatego też we wsi Aleksandrowo powstał warsztat regeneracji turbosprężarek, aby w przypadku awarii szybko móc na miejscu załatwić problem.


W Aleksandrowie można zregenerować uszkodzoną turbosprężarkę w autoryzowanym warsztacie

Jeśli chodzi o informacje na temat wsi Aleksandrowo, to jest ona położona w granicach województwa kujawsko-pomorskiego, w powiecie żnińskim, w gminie Barcin. Liczba mieszkańców wsi Aleksandrowo to jedynie niecałe 70 osób. W latach 1975-1998 wieś Aleksandrowo należała administracyjnie do granic województwa bydgoskiego.

Obok wsi Aleksandrowo biegnie droga krajowa numer 5 (Nowe Marzy → Bydgoszcz → Gniezno → Poznań → Leszno → Wrocław → StrzegomBolkówKamienna GóraLubawka).

Jeśli nadal nie zdecydowałeś się na wybór oferty warsztatu w Aleksandrowie, to warto wspomnieć również o tym, że firma pracuje tylko na nowych oryginalnych częściach, a na każdą zregenerowaną turbinę udziela rocznej gwarancji bez limitu kilometrów. Warsztat regeneracji turbosprężarek w Aleksandrowie słynie również z wysokiej jakości usług i atrakcyjnych i konkurencyjnych cen. Turbiny regenerowane w Aleksandrowie odzyskują swoje fabryczne osiągi, co pozwala na ponowne cieszenie się kierowców z turbodoładowania silnika. Usługi warsztatu w Aleksandrowie to: diagnostyka, czyszczenie i regeneracja. Cennik dla klientów warsztatu w Aleksandrowie wraz z kosztami za regenerację został zamieszczony w tabeli poniżej.

Turbosprężarka po serwisie u fachowców w Aleksandrowie Zregenerowana turbosprężarka samochodowa z Aleksandrowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Aleksandrowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Aleksandrowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Aleksandrowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Aleksandrowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Aleksandrowo 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Aleksandrowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Aleksandrowo)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Aleksandrowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Aleksandrowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Aleksandrowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
88-192 Aleksandrowo Wiertników PEH01F 52.820110/18.039270 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.