Localizations image

Czyszczenie turbosprężarki i regeneracja turbin pod Żelistrzewem (kod pocztowy 84-122) i w Żelistrzewie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.67

W drodze przez Żelistrzewo twoja turbina uległa awarii i wymaga regeneracji? W takim razie polecamy skierować się w Żelistrzewie do autoryzowanego warsztatu regeneracji turbosprężarek z wieloletnim doświadczeniem i wyspecjalizowaną kadrą fachowców od regeneracji. Klienci wybierają najczęściej ten warsztat w Żelistrzewie dzięki specjalistycznym maszynom i używaniu do regeneracji nowych i oryginalnych części, co powoduje, że turbiny, które tu trafiają, odzyskują fabryczne osiągi.


Gdzie w Żeliszewie można zregenerować uszkodzoną turbinę?

Jeśli chodzi o samą wieś Żelistrzewo, to jest ona położona w granicach województwa pomorskiego, w powiecie puckim, w gminie Puck. W okresie lat 1975-1998 wieś Żelistrzewo należała administracyjnie do granic województwa gdańskiego. Liczba mieszkańców wsi Żelistrzewo to około 2530 osób. Wieś Żelistrzewo została założona na przełomie wieku IX i X, a pierwsze zapisane wzmianki na temat wsi pochodzą z roku 1279.

Najbliższe drogi biegnące obok Żelistrzewa to droga wojewódzka numer 216 (RedaWładysławowoHel) oraz droga krajowa numer 6 (GoleniówPłoty → Koszalin → LęborkReda → Gdynia).

W Żelistrzewie najlepiej wybrać się do autoryzowanego warsztatu regeneracji turbosprężarek, gdzie przy użyciu specjalistycznych maszyn mechanicy przeprowadzają proces szczegółowej diagnostyki i czyszczenia, a gdy czyszczenie zawodzi, przychodzi czas na regenerację turbo. Do tego warsztat w Żelistrzewie oferuje roczną gwarancję na zregenerowaną turbinę bez limitu kilometrów, a w razie problemów z osobistym dostarczeniem turbiny do regeneracji można ją również wysłać za pomocą kuriera lub też paczkomatu. Cennik dla klientów zainteresowanych usługą naprawy turbo w Żelistrzewie wraz z kosztami za usługę znajduje się w tabeli poniżej.

Układ turbodoładowania przed oddaniem do klienta u specjalistów z Żelistrzewa Zdiagnozowana i zregenerowana turbina z Żelistrzewa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Żelistrzewie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Żelistrzewie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Żelistrzewem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Żelistrzewa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Żelistrzewo 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Żelistrzewie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Żelistrzewo)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Żelistrzewie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Żelistrzewa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Żelistrzewa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
84-122 Żelistrzewo Polna ZLI01F 54.675442/18.411381 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.