Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 16-080) Tykocinie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Miasto Tykocin a regeneracja turbosprężarek samochodowych? Od teraz istnieje opcja regeneracji turbosprężarki w Tykocinie dzięki stronie Regeneracja Turbosprężarek, poprzez tę stronę bezproblemowo dotrzeć do warsztatu regenerującego turbiny. W Tykocinie mechanicy na każdą zregenerowaną turbinę udzielają dwunastomiesięcznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów, podczas regeneracji turbo używają tylko i wyłącznie oryginalnych części. Tykocin to miasto usytuowane na ternie województwa podlaskiego, dokładnie w powiecie białostockim, nad rzeką Narwią, na zachód od miasta Białystok. Powierzchnia Tykocina wynosi 29 kilometrów kwadratowych, a liczba mieszkańców w tym mieście to 1980 osób.


Cena za regenerację turbo w Tykocinie

Do Tykocina warto przyjechać, żeby mieć możliwość zobaczenia następujących miejsc: Duży Rynek, Mały Rynek, zespół klasztorny bernardynów, synagogi, cmentarz rzymskokatolicki, cmentarz żydowski, dawny ogród, ruiny zamek, alumnat wojskowy, domy drewniane oraz dawny szpital. Przez terytorium Tykocina przebiega jedna główna droga, która jest droga wojewódzka numer 671 (Sokolany → Korycin → Knyszyn → Stare Jeżewo → Sokoły). Tą drogą w Tykocinie przejeżdża każdego dnia niezliczona liczba samochodów osobowych, według danych większość z nich posiada w osprzęcie silnika zamontowaną turbosprężarkę. Niestety prawdą jest, że turbo bardzo często ulega uszkodzeniom, a ich najczęstszymi awariami są: połamane łopatki, skorodowany siłownik, urwany wałek, nadmiar nagromadzonego na talerzyku nagaru oraz wytarte koło kompresji. Z wymienionymi przez nas usterkami świetnie i fachowo potrafią poradzić sobie zlokalizowani na terenie Tykocina specjaliści od zużytych turbin. Warsztat mający miejsce w Tykocinie świadczy klientom usługi kurierskie, co oznacza, że kierowcy nie muszą osobiście przyjeżdżać do serwisu, lecz mogą naprawę turbiny załatwić za pośrednictwem kuriera.

Usługi wykonywane przez mechaników na terenie Tykocina to: czyszczenie, regeneracja turbo, montaż i demontaż turbiny, czyszczenie elementów turbo oraz wymiana koła kompresji. Cennik za wymienione usługi w Tykocinie umieszczony jest poniżej w tabeli.

Układ doładowania przed oddaniem do klienta w pracowni w Tykocinie

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Tykocinie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Tykocinie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Tykocinem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Tykocina 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Tykocin 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Tykocinie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Tykocin)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.