Localizations image

Powiat tucholski ► Regeneracja turbosprężarek ◄ 5 pracowni i warsztatów zajmujących się naprawą turbin

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

Strona Regeneracja Turbosprężarek została stworzona z myślą o mieszkańcach powiatu tucholskiego, którzy mają uszkodzoną turbosprężarkę. Poprzez tę stronę znajdziesz listę mechaników specjalizujących się w regeneracji turbo. Powiat tucholski znajduje się w województwie kujawsko-pomorskim i został utworzony 1999 roku, podczas reformy administracyjnej. W powiecie tucholskim żyje około 48 400 osób, a powierzchnia powiatu na mapie Polski zajmuje 1075 kilometrów kwadratowych. Siedzibą powiatu tucholskiego jest miasto Tuchola, ponadto w skład powiatu tucholskiego wchodzą gminy wiejskie: Cekcyn, Gostycyn, Kęsowo, Lubiewo oraz Śliwice.


Warsztat w powiecie tucholskim a regeneracja turbin

Drogi przebiegające przez powiat tucholski to: droga wojewódzka numer 240 (ChojniceTucholaŚwiecie), droga wojewódzka numer 241 (Tuchola → Sępólno KrajeńskieWięcborkNakło nad NoteciąWągrowiecRogoźno), oraz droga wojewódzka numer 237 (Czersk → Tuchola → Gostycyn → Mąkowarsko). W powiecie tucholskim natrafimy na wiele ciekawych i wartych obejrzenia miejsc, do których się zalicza: Muzeum Indian im. Sat-Okha, rezerwat przyrody Jeziorka Kozie, Tucholski Park Krajobrazowy, Muzeum Borów Tucholskich, Wdecki Park Krajobrazowy oraz Wodogrzmoty Krasnoludków, a także rezerwat przyrody Jeziorka Kozie.

Aby zobaczyć wymienione atrakcje turystyczne, każdego dnia przyjeżdża tutaj wiele osób. Największa liczba samochodów porusza się samochodami wyposażonymi w silniki diesla. Obecnie niemal każdy samochód z silnikiem diesla wyposażony jest w turbosprężarkę.

W powiecie tucholskim zlokalizowanych jest sporo warsztatów samochodowych, zajmujących się regeneracją naprawą, remontem oraz czyszczeniem turbosprężarek, wyposażone w specjalistyczne pracownie i maszyny służące do profesjonalnej naprawy turbo. Cennik co do usług: regeneracja turbo, czyszczenie turbin, montaż i demontaż turbosprężarek dla powiatu tucholskiego znajduje się w tabelce poniżej.

Turbo przed montażem na stole w pracowni, powiat tucholski

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat tucholski

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat tucholski 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat tucholski 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat tucholski 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat tucholski 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat tucholski 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat tucholski)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Lista punktów nadania i odbioru, które mieści powiat tucholski

Obsługa kurierska obejmuje również powiat tucholski, umów się po odbiór lub nadaj turbosprężarkę do regeneracji w jednym z poniższych punktów:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
89-520 Gostycyn Główna GCY01C 53.489700/17.815210 Wyszukaj
89-530 Śliwice Pocztowa SLC01A 53.710232/18.179529 Wyszukaj
89-500 Tuchola Stare Miasto Pocztowa POP-TUH2 53.586720/17.863461 Wyszukaj
89-500 Tuchola Osiedle Piastowskie Warszawska TCL02A 53.585960/17.875210 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.