Localizations image

Kod 57-550 Stronie Śląskie – Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin w Stroniu Śląskim

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Jadąc przez Stronie Śląskie twoja turbina padłą i potrzebuje szybko regeneracji? Wybierz się do serwisu regeneracji turbosprężarek w mieście Stronie Śląskie. Serwis w Stroniu Śląskim oferujesz szybką regenerację, czyszczenie i wyważanie turbo dzięki specjalistycznym maszynom i dodatkowo w bardzo dobrej cenie.


Koszty regeneracji turbin w mieście Stronie Śląskie

Samo miasto Stronie Śląskie położone jest w graniach województwie dolnośląskim, w powiecie kłodzkim, nad rzeką Białą Lądecką i Morawy i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Stronie Śląskie. Miasto Stronie Śląskie zostało założone w roku 1344, a prawa miejskie uzyskało w roku 1967. Powierzchnia, jaką zajmuje miasto Stronie Śląskie to około 2,4 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 5800 osób.

Przez miasto Stronie Śląskie przebiega droga wojewódzka numer 392 (Żelazno → Lądek-Zdrój → Stronie Śląskie → Bystrzyca Kłodzka).

Najcenniejsze zabytki miasta Stronie Śląskie to przede wszystkim: barokowy kościół pod wezwaniem Matki Bożej Królowej Polski i świętego Maternusa, kaplica świętego Onufrego z XVIII wieku, kościół pod wezwaniem Zmartwychwstania Pańskiego z 1915 roku, budynek dworca kolejowego z 1897 roku, dawny pałac królewny Marianny Orańskiej, Jaskinia Niedźwiedzia. Miasto Stronie Śląskie należy do najbardziej zalesionych gmin w Polsce z bogatą florą i fauną. Miasto Stronie Śląskie pod względem gospodarczym aktualnie opiera się głównie na turystyce związanej z narciarstwem i wycieczkami górskimi. Oczywiście nie można zapominać o serwisie regeneracji turbosprężarek w mieście, w którym swoje turbiny z diesli regenerują wszyscy ich posiadacze w mieście. Serwis w Stroniu Śląskim przyciąga wysoką jakością usług i atrakcyjną ceną. Cennik stworzony dla miasta Stronie Śląskie znajduje się w tabeli poniżej.

Układ turbodoładowania po wymianie w nowoczesnej pracowni w Stroniu Śląskim

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Stroniu Śląskim

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Stroniu Śląskim 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Stroniem Śląskim 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Stronia Śląskiego 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Stronie Śląskie 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Stroniu Śląskim 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Stronie Śląskie)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Stroniu Śląskim nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Stronia Śląskiego do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Stronia Śląskiego turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
57-550 Stronie Śląskie Morawka Akacjowa SSA01A 50.286469/16.880730 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.