Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 57-540) Lądku-Zdroju

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W drodze przez Lądek-Zdrój twoja turbina uległa awarii i potrzebuje regeneracji? Wybierz się w Lądku-Zdróju do specjalistycznego warsztatu regeneracji turbosprężarek. Warsztat w mieście zajmuje się regeneracji turbin uszkodzonych z różnych przyczyn, a główne z nich to: brak oleju silnikowego, zanieczyszczenia w oleju, uszkodzenie ciałem obcym.


Nowa turbina, czy regeneracja w warsztacie w Lądku-Zdroju?

Samo miasto Lądek-Zdój jest położone w graniach województwa dolnośląskiego, w powiecie kłodzkim, w dolinie rzeki Białej Lądeckiej, w odległości około 25 kilometrów od Kłodzka i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Lądek-Zdrój. Miasto Lądek-Zdrój zostało założone w pierwszej połowie XIII wieku, a prawa miejskie uzyskało w roku 1282 z rąk księcia wrocławskiego Henryka IV Probusa. Powierzchnia miasta Lądek-Zdrój to około 20 kilometrów kwadratowych, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 5700 osób.

Przez miasto Lądek-Zdrój przebiega droga wojewódzka numer 390 (Kamieniec Ząbkowicki → Płonica → Złoty Stok → Lądek-Zdrój) oraz droga wojewódzka numer 392 (Żelazno → Lądek-Zdrój → Stronie ŚląskieBystrzyca Kłodzka).

Zabytki, jakie warto zobaczyć w Lądku-Zdrój to przede wszystkim: kościół parafialny Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w stylu barokowym z XVII wieku, kościół cmentarny pod wezwaniem świętego Rocha z drugiej połowy XVII wieku, kaplica zdrojowa Najświętszej Maryi Panny „Na Pustkowiu” z 1679 roku, kaplica świętego Jerzego z dzwonnicą z 1658 roku, neorenesansowy ratusz z XVI wieku. Miasto Lądek-Zdrój to jedno z najpopularniejszych i najstarszych uzdrowisk, dlatego też gospodarka miasta opiera się głównie na turystyce. Dodatkowo na znaczeniu coraz bardziej zyskuje w Lądku-Zdrój warsztat regeneracji turbosprężarek, który jest wybawieniem dla posiadaczy zepsutej turbiny z miasta i okolic. Ceny, jakie oferuje warsztat w mieście Lądek-Zdrój dodatkowo zachęcają do skorzystania z ich usług. Cennik dla Lądka-Zdróju znajduje się w tabeli poniżej.

Turbina po czyszczeniu w specjalistycznej pracowni w Lądku-Zdroju Naprawione i zregenerowane turbo przesłane przez klienta z Lądka-Zdroju

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Lądku-Zdroju

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Lądku-Zdroju 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Lądkiem-Zdrojem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Lądka-Zdroju 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Lądek-Zdrój 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Lądku-Zdroju 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Lądek-Zdrój)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Lądku-Zdroju nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Lądka-Zdroju do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Lądka-Zdroju turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
57-540 Lądek-Zdrój Ogrodowa LZD01A 52.209240/17.927950 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.