Localizations image

Gdzie w (44-153) Sośnicowicach zregenerować turbosprężarkę lub naprawić turbinę? • Sprawdź najlepsze opcje regeneracji

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.83

W Sośnicowicach w przypadku zużycia turbosprężarki samochodowej jest możliwość szybkiej naprawy dzięki istniejącemu tam zakładowi mechanicznemu, którego adres znajdziesz dzięki stronie internetowej Regeneracja Turbosprężarek. Tak więc głośny, niepokojący gwizd, biały dym unoszący się z rury wydechowej czy utarta mocy to znaki, że z turbosprężarką dzieje się coś złego i trzeba ją oddać do regeneracji. Proces regeneracji turbo jest w stanie w pełni naprawić turbinę i sprawić, że będzie działać jak zupełnie nowa. Sośnicowice to miasto lokalizujące się w województwie śląskim, dokładnie w powiecie gliwickim, na terenie Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Pierwotna nazwa miasta wywodzi się od polskiego określenia drzewa - sosny.


Zakład regenenracji turbosprężarek a uszkodzona turbina

Do Sośnicowic warto przyjechać, aby móc zobaczyć zabytki, takie jak: Kościół świętego Jakuba Starszego, Pałac z 1755 roku, Pomnik-Obelisk oraz kapliczki, między innymi kapliczkę św. Jana Nepomucena. Przez teren Sośnicowic przebiegają dwie drogi wojewódzkie: numer 919 (Racibórz → Rudy → Sośnicowice) oraz 408 (Kędzierzyn-Koźle → Sośnicowice → Gliwice), ponadto w odległości 10 kilometrów od Sośnicowic znajduje się autostrada A4 (Jędrzychowice → ZgorzelecBolesławiec → Legnica → Wrocław – Prądy → Krapkowice → Gliwice → Ruda Śląska → Chorzów – Katowice → Mysłowice → Jaworzno → Chrzanów → Trzebinia → Kraków → Wieliczka → Szarów → BochniaBrzesko → Tarnów → Dębica → Rzeszów → ŁańcutJarosław → Korczowa). W rejonie miasta Sośnicowice przejeżdża każdego dnia bardzo duża liczba samochodów osobowych oraz ciężarowych. Większość z nich jak na obecne czasy przystało posiada turbodoładowane silniki, czyli zamontowane są w nich turbosprężarki. Niestety turbina to dość awaryjne urządzenie i często ulega uszkodzeniom. Warsztat mechaniczny znajdujący się w Sośnicowicach służy następujące usługi: niesczyszczenie turbo, wymiana zużytych części turbo, wymiana oraz wyważanie turbosprężarek, regeneracja i naprawa turbin.

Dużą zaletą serwisu z Sośnicowic jest możliwość załatwienia naprawy turbo za pomocą kuriera, ponieważ warsztat ten współpracuje z firmą kurierską DPD. Cennik usług co do regeneracji turbo/turbiny w Sośnicowicach znaleźć można poniżej, pod artykułem.

Turbosprężarka po demontażu w autoryzowanej pracowni z Sośnicowic

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Sośnicowicach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Sośnicowicach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Sośnicowicami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Sośnicowic 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Sośnicowice 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Sośnicowicach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Sośnicowice)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.