Localizations image

Zregeneruj turbo w Opolu Najlepsze warsztaty regeneracji turbosprężarek i naprawy turbin z 45-001 Opola

Ponad 3000 turbosprężarek dostępnych od 390zł!
Mamy dla Ciebie ponad 3000 dostępnych turbosprężarek!

Cena:

Regeneracja turbosprężarki
od 289 zł (netto)
Turbina po regeneracji od 500 zł
Nowa turbosprężarka od 900 zł
Czas realizacji 24 - 48 h
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów
Stan dostępne
Zadzwoń +48 609 707 060 Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz turbosprężarki:

 • nowe
 • regenerowane
 • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.68
Slider image

W jakiej pracowni regeneracji w Opolu można naprawić turbiny?

Turbosprężarkę w Opolu można naprawić w autoryzowanych pracowniach naprawy systemów doładowania albo zadzwonić i umówić się na podjęcie przesyłki kurierem.

Jak odbywa się proces regeneracji układów doładowania w Opolu?

 • Nadajemy turbinę firmą kurierską lub przywozimy turbosprężarkę do autoryzowanej pracowni,
 • Turbiny są rozbierane po czym dzwonimy z informacją o zakresie uszkodzeń turbin,
 • Turbiny są testowane na specjalnym sprzęcie,
 • Części czyści się i naprawia na wyznaczonych do tego przyrządach,
 • Po zregenerowaniu skuteczności pracy turbiny wysyłamy do kontrahenta.

Jaka jest cena naprawy turbosprężarki w Opolu?

Opłata za usługę regeneracji turbin związany jest od stopnia uszkodzenia części. Weryfikacja turbosprężarek wykonujemy za darmo.

Jak przywieźć turbinę do firmy zajmującej się regeneracją w Opolu?

Najlepszym sposobem jest turbosprężarkę przekazać do firmy zajmującej się regeneracją w Opolu usługą kurierską którego możemy dla Państwa zamówić niemniej jednak naturalnie namawiamy do wizyty osobiście w firmie gdzie jest możliwość aby zobaczyć w jaki sposób przebiega proces czyszczenia turbiny.

Jakie turbiny da się naprawiać w Opolu?

W praktyce wszystkie turbosprężarki mogą być poddane regeneracji w tym:
 • Turbosprężarki bez VGT,
 • Turbosprężarki o zmiennej geometrii,
 • Układy turbosprężarek szeregowych i równoległych.

Jakie można wymienić objawy niesprawności układów doładowania które istnieje możliwość by regenerować w Opolu?

Standardowe sygnały awarii turbiny to:
 • wyraźnie słabsza moc,
 • wzrost emisji sadzy,
 • zwiększone zużycie paliwa,
 • wahania obrotów,
 • problemy z odpaleniem silnika.

Dlaczego warto wybrać zakłady z Opola oraz naszą stronę?

Rekomendujemy wykorzystać nasze usługi dlatego, że:
 • Zlecenia wykonujemy w najnowocześniejszej i największej pracowni w kraju,
 • Posiadamy autoryzację największych producentów części samochodowych,
 • Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem i doskonale wykwalifikowaną kadrą,
 • Na wszystkie zregenerowane elementy udzielamy dwuletniej gwarancji,
 • Możemy zaoferować atrakcyjne ceny,
 • Pracujemy jedynie z oryginalnymi częściami zamiennymi.

Regeneracja turbosprężarki samochodowej w mieście Opole dzięki serwisowi Regeneracja Turbosprężarek oznacza szybki czas realizacji i niskie koszty usługi, ponieważ umożliwia wyszukiwanie spośród wszystkich warsztatów Opola.

Dla osób, które znalazły się w potrzebie zregenerowania turbosprężarki w Opolu nasz serwis, czyli Regeneracja Turbosprężarek podaje znakomitą informację, a mianowicie dzięki nam znajdziesz szybko mechanika w okolicy Twojego miasta, w tym Opola, który fachowo naprawi Twoją turbinę. Opole usytuowane jest w południowo-zachodniej Polsce, dokładnie na Nizinie Śląskiej, nad rzeką Odrą. Opole stanowi stolicę dla województwa opolskiego. Nazwa miasta wywodzi się od nazwy jednej z najstarszych jednostek terytorialnych Słowian w środkowej Europie, tak zwanego "opola". Ostatecznie obecna nazwa została administracyjnie zatwierdzona 7 maja 1946 roku.


Łatwy dojazd do Opola to szybko zregenerowane turbo

Zabytkami stanowiącymi punkty kulminacyjne turystów z całej Polski, a nawet z zagranicy są: Bazylika katedralna Podwyższenia Krzyża Świętego, słynny kościół świętej Trójcy, Kościół Matki Boskiej Bolesnej i św. Wojciecha, Wieża Piastowska, wieża ciśnień oraz Ratusz. Specjalnie dla Państwa podajemy spis dróg, prowadzących do miasta Opole: droga krajowa numer 45 (Zabełków – KrzyżanowiceRacibórzKrapkowice → Opole → Bierdzany → KluczborkPraszkaWieluń → Złoczew), droga krajowa numer 46 (KłodzkoNysaNiemodlin → Opole → OzimekLubliniecBlachownia → Częstochowa → Janów → Szczekociny), droga wojewódzka numer 414 (Opole → Łącznik → Biała → Lubrza → Prudnik) oraz droga wojewódzka numer 454 (Opole → Pokój → Namysłów).

Na drogach wyszczególnionych powyżej nigdy nie brakuje samochodów, głównie tych wyposażonych w silniki diesla. A w pojazdach posiadający silniki wysokoprężne zazwyczaj znajdują się bardzo cenne dla kierowców mechanizmy, usprawniające jazdę oraz pozwalających na zaoszczędzenie pieniędzy, mowa oczywiście o turbosprężarce samochodowej. Turbina znacznie zmniejsza spalanie, co pozwala na oszczędność, ponadto zdecydowanie zwiększa moc silnika i sprawia, że jest on sprawniejszy i bardziej dynamiczny. Co więcej, turbo pozwala posiadaczom tak zwanych diesli na nieprzekraczanie obecnie obowiązującej w naszym kraju normy emisji spalin, co przekłada się na uniknięcie wysokiej kary pieniężnej. A zatem jak widać, zalet posiadania turbosprężarki jest wiele, niestety turbo ma też bardzo istotną wadę, jaką jest na nieszczęście kierowców wysoka awaryjność tego urządzenia. Jednak nie ma sytuacji bez wyjścia i poniżej podpowiemy Wam jak poradzić sobie z awarią turbo.


Gdzie w Opolu regeneruje się turbo/turbinę?

Doskonałym miejscem, w którym możesz oddać turbosprężarkę do naprawy, jest autoryzowany serwis mechaniczny zajmujący się regeneracją oraz naprawą turbo, dużym jego atutem jest doskonałe wyposażenie. Omawiany serwis samochodowy wyposażony jest w najnowszej generacji maszyny oraz sprzęty słynnej marki Schenck. Ponadto mechanicy z Opola, regenerując turbiny, używają tylko i wyłącznie oryginalnych, wysokiej jakości części, co też jest dodatkowym bardzo cennym aspektem dla reputacji omawianego serwisu. Naprawa turbiny w Opolu trwa zwykle od jednego do maksymalnie dwóch dni roboczych i na każdą zregenerowaną turbinę otrzymujemy dwunastomiesięczną gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów.

Dzięki współpracy warsztatu mechanicznego z miasta Opola z firmą kurierską DPD, mieszkańcy całego kraju, a nawet i z zagranicy mogą dokonać regeneracji turbosprężarki w owym serwisie. Kurier jednego dnia odbiera od posiadacza zepsutej turbiny uszkodzone urządzenie, dostarcza je do mechaników, następnie w przeciągu maksymalnie dwóch dni z powrotem odwozi w pełni naprawione turbo do klienta. Bardzo wysokie oceny i pozytywne opinie dla warsztatu od strony klientów warsztatu sprawiają, że Polacy chętnie przesyłają turbiny do specjalistów z miasta Opole. Regeneracja turbiny w Opolu jest bardzo opłacalnym zabiegiem dla naszych kieszeni, gdyż koszt naprawy nie przekracza jednego tysiąca złotych, zatem nowa turbina to koszt sięgający niekiedy nawet od czterech do pięciu tysięcy złotych, tak więc, jak widać, opcja regeneracji jest niezwykle opłacalnym zabiegiem, zważywszy też na fakt, iż zregenerowana turbina równa się nowej fabrycznie turbinie, po naprawie przywrócone zostają jej fabryczne osiągi oraz parametry.

Dokładny opis cen za usługi w Opolu takie jak: remont turbo, regeneracja turbiny, montaż i demontaż turbosprężarek samochodowych zawarty został w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny Opole


Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Opolu, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: Krakowska 46
Kod pocztowy: 45-076, Opole
Współrzędne GPS:
N 50° 39' 45.153'' E 17° 55' 31.704''


lub

Ulica: Tysiąclecia 33
Kod pocztowy: 45-470 Opole

Układ turbodoładowania po przywróceniu sprawności w laboratorium z Opola Turbo z Opola, naprawione w profesjonalnej pracowni, przed wysyłką do klienta

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Opolu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Opolu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Opolem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Opola 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Opole 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Opolu 399 do 560 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

Zarezerwuj termin (miasto Opole)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować
Dostępne w Opolu lokalizacje punktów nadania, z których możesz skorzystać, chcąc wysłać turbinę do regeneracji w największym serwisie w Polsce

W Opolu nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Opola do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Opola turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
Miasto Powiat Dzielnica/osiedle Numer paczkomatu Współrzędne GPS LINK
45-001 Opole
Janiny Kłopockiej
opole CRW01N Pokaż na mapie Wyszukaj
45-001 Opole
1 Maja
opole Stare Miasto OPO05A Pokaż na mapie Wyszukaj
45-001 Opole
1 Maja
opole Dzielnica Generalska POP-OPO3 Pokaż na mapie Wyszukaj
45-001 Opole
Bielska
opole OPO04L Pokaż na mapie Wyszukaj
45-001 Opole
Budowlanych
opole Dzielnica Górska OPO09A Pokaż na mapie Wyszukaj
45-001 Opole
Alojzego Dambonia
opole Osiedle XXV-lecia OPO05N Pokaż na mapie Wyszukaj
45-001 Opole
Fabryczna
opole Dzielnica Generalska OPO08A Pokaż na mapie Wyszukaj
45-001 Opole
Głogowska
opole OPO09N Pokaż na mapie Wyszukaj
45-001 Opole
Stefana Grota-Roweckiego
opole OPO02N Pokaż na mapie Wyszukaj
45-001 Opole
Stefana Grota-Roweckiego
opole POP-OPO13 Pokaż na mapie Wyszukaj
45-001 Opole
Jagiellonów
opole OPO11A Pokaż na mapie Wyszukaj
45-001 Opole
Katowicka
opole Dzielnica Generalska OPO02A Pokaż na mapie Wyszukaj
45-001 Opole
Augustyna Kośnego
opole Dzielnica Generalska POP-OPO17 Pokaż na mapie Wyszukaj
45-001 Opole
Krzemieniecka
opole OPO296 Pokaż na mapie Wyszukaj
45-001 Opole
Niemodlińska
opole Osiedle XXV-lecia OPO12A Pokaż na mapie Wyszukaj
45-001 Opole
Opolska
opole Chwałkowice OPO01G Pokaż na mapie Wyszukaj
45-001 Opole
Oświęcimska
opole Metalchem OPO07A Pokaż na mapie Wyszukaj
45-001 Opole
Ozimska
opole OPO01N Pokaż na mapie Wyszukaj
45-001 Opole
Ozimska
opole OPO03A Pokaż na mapie Wyszukaj
45-001 Opole
Piotrkowska
opole POP-OPO10 Pokaż na mapie Wyszukaj
45-001 Opole
Plebiscytowa
opole OPO06A Pokaż na mapie Wyszukaj
45-001 Opole
Prószkowska
opole Szczepanowice OPO08N Pokaż na mapie Wyszukaj
45-001 Opole
Generała Kazimierza Sosnkowskiego
opole Dzielnica Generalska OPO04A Pokaż na mapie Wyszukaj
45-001 Opole
Telesfora
opole Dzielnica Generalska POP-OPO18 Pokaż na mapie Wyszukaj
45-001 Opole
Wrocławska
opole Chwałkowice OPO04N Pokaż na mapie Wyszukaj
45-001 Opole
Strzelecka
opole OPO10A Pokaż na mapie Wyszukaj
45-001 Opole
Wrocławska
opole Chwałkowice OPO02L Pokaż na mapie Wyszukaj
45-001 Opole
Wschodnia
opole Malinka OPO10N Pokaż na mapie Wyszukaj

Komentarze

Sebastian 2023-02-09 15:28:58

Regeneracja turbosprężarki jest ważna, ponieważ pomaga utrzymać jej sprawność i wydajność, a także zapobiega dalszym awariom i uszkodzeniom. Proces ten polega na naprawie i przywróceniu funkcjonalności uszkodzonych komponentów turbosprężarki, takich jak wirnik, łopatki, koła kompresji i łożyska. W miarę upływu czasu i przebiegu samochodu, cząsteczki sadzy, oleju i innych zanieczyszczeń zbierają się w układzie turbodoładowania, co może powodować uszkodzenie i zmniejszenie wydajności. Regeneracja pozwala na usunięcie tych zanieczyszczeń i przywrócenie turbosprężarki do pełnej sprawności, co przekłada się na lepsze osiągi i wydajność silnika. Regeneracja turbosprężarki w Opolu może być również konieczna w przypadku uszkodzenia układu, takiego jak pęknięcie koła kompresji, uszkodzenie łożyska lub inne awarie. W takim przypadku regeneracja jest konieczna, aby przywrócić funkcjonalność układu i zapobiec dalszym problemom i uszkodzeniom.

Dawid 2019-11-08 11:27:03

Tak właśnie szukałem, gdzie najlepiej wymienić uszkodzoną turbinę i trafiłem na waszą stronę i widzę, że macie dużo turbosprężarek na wymianę. Super opcja, na pewno się do was zgłoszę.

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 707 060
Call icon

Zadzwoń do nas:

+48609707060
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności w celach niezbędnych do przeprowadzenia kontaktu i realizacji wybranej usługi. Wysyłając formularz kontaktowy Klient wyraża wolę kontaktu firmy z jego osobą. Niezbędne do tego dane są wykorzystywane jednorazowo, nie są przechowywane, udostępniane, przetwarzane ani odsprzedawane jakimkolwiek podmiotom. Do momentu kontaktu administratorem danych pozostaje BSDP.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności. RODO