Localizations image

Regeneracja turbin i naprawa turbosprężarek w 1 warsztatach w Nowym Kębłowie (kod 84-242)

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W drodze przez Nowe Kębłowo twoja turbina z diesla uległą awarii? O nic się nie martw, nowoczesny serwis regeneracji turbosprężarek w Nowym Kębłowie zregeneruje twoją turbosprężarkę w najlepszej cenie w okolicy. Uszkodzenia turbosprężarki spowodowane są różnymi czynnikami, ale główne przyczyny uszkodzenia turbiny wynikają z braku smarowania, który spowodowany jest brakiem oleju w układzie olejowym lub też nieregularną wymianą oleju, dlatego też warto zadbać o ten aspekt w codziennej eksploatacji swojego auta.


Jak przebiega regenerajca turbiny w serwisie w Nowym Kębłowie?

Jeśli chodzi o Nowe Kębłowo, to jest to przysiółek wsi Kębłowo, która położona jest w granicach województwa pomorskiego, w powiecie wejherowskim, w gminie Luzino i jest to jedna z większych wsi kaszubskich. W skład wsi Kębłowo wchodzą: Charwatynia, Kębłowski Młyn, Kębłowska Tama oraz nowe Kębłowo. Liczba mieszkańców wsi Kębłowo to około 3500 osób, a historia wsi sięga roku 1354, skąd pochodzą pierwsze zapiski na temat tej miejscowości.

Najbliższa droga biegnąca obok wsi Kębłowo i przysiółka Nowe Kębłowo to droga krajowa numer 6 (GoleniówPłoty → Koszalin → LęborkReda → Gdynia).

Szarpanie podczas jazdy, nagły spadek mocy, to twój codzienny problem podczas jazdy autem? W takim razie nie ma co czekać, tylko warto wybrać się w Nowym Kębłowie do nowoczesnego serwisu regeneracji turbosprężarek. Serwis w Nowym Kębłowie oferuje swoim klientom usługi takie jak: diagnostyka, czyszczenie i regeneracja turbosprężarek, a na każdą zregenerowaną turbosprężarkę udzielana jest roczna gwarancja bez limitu kilometrów. Ceny, jakie oferuje nowoczesny serwis regeneracji turbosprężarek w Nowym Kębłowie za usługę naprawy turbiny, znajdują się w tabeli poniżej.

Układ doładowania po demontażu na stole w pracowni z Nowego Kębłowa Wymontowane z samochodu i przeznaczone do regeneracji turbo z Nowego Kębłowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Nowym Kębłowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Nowym Kębłowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Nowym Kębłowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Nowego Kębłowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Nowe Kębłowo 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Nowym Kębłowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Nowe Kębłowo)

Opis

Loader

W Nowym Kębłowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Nowego Kębłowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Nowego Kębłowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
84-242 Nowe Kębłowo Wiejska KEB01N 54.593090/18.118610 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.