Localizations image

Zregeneruj turbosprężarkę w (55-080) Kątach Wrocławskich • 1 warsztatów z Kątów Wrocławskich

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Regeneracja turbosprężarek w mieście Kąty Wrocławskie w specjalistycznym serwisie regeneracji turbosprężarek. Tutaj regeneracji turbin przebiega pod okiem specjalistów i przy użyciu nowoczesnych technologii. Serwis w Kątach Wrocławskich powstał ze względu na coraz większą ilość diesli w mieście, a również ze względu na brak takiego miejsca regeneracji w okolicy.


Czy regeneracja turbiny jest dostępna w serwisie w Kątach Wrocławskich?

Samo miasto Kąty Wrocławskie położone jest w województwie dolnośląskim, w powiecie wrocławskim, na Równinie Kostomłotów, nad rzeką Bystrzycą i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Katy Wrocławskie. Historia miasta sięga wieku XIII, a prawa miejskie miasto zdobyło już w roku 1297. Kąty Wrocławskie dawniej były znaczącym ośrodkiem handlu dzięki rzece Bystrzyca. Tereny miasta Kąty Wrocławskie to około 6,4 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 6680 osób.

Przez Kąty Wrocławskie przebiegają drogi takie jak: wojewódzka numer 346 (Środa Śląska → Kąty Wrocławskie → Gaj Oławski → Godzikowice), wojewódzka numer 347 (Wrocław → Pietrzykowice → Kąty Wrocławskie) oraz autostrada A4 (Jędrzychowice → ZgorzelecBolesławiec → Legnica → Wrocław → Prądy → Krapkowice → Gliwice → Ruda Śląska → Chorzów → Katowice → Mysłowice → JaworznoChrzanówTrzebinia → Kraków → Wieliczka → Szarów → BochniaBrzesko → Tarnów → Dębica → Rzeszów → ŁańcutJarosław → Korczowa).

Najcenniejsze zabytki Kątów Wrocławskich to: kościół parafialny pod wezwaniem świętych Apostołów Piotra i Pawła w stylu gotyckim z pierwszej połowy XV wieku, mury obronne miasta z XIV wieku, kościół ewangelicki pod wezwaniem świętej Elżbiety z XIX wieku, wieża ratuszowa i ratusz w stylu renesansowym z 1613 roku, posąg świętego Jane Nepomucena z 1738 roku, park miejski o powierzchni 25 hektarów z 200-letnimi drzewami. Aktualnie miasto Kąty Wrocławskie bardzo dobrze rozwijają się na płaszczyźnie handlu i usług, z tego też względu bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się specjalistyczny serwis regeneracji turbosprężarek w mieście. Tu każdy posiadacz diesla zregeneruje swoje turbo i będzie mógł cieszyć się ponownie dużymi osiągami auta. Ceny, jakie proponuje serwis za regenerację, dodatkowo zachęcają do skorzystania z usługi w Kątach Wrocławskich, a cennik dla miasta został zamieszczony poniżej.


Regeneracja Turbiny Kąty Wrocławskie


 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Kątach Wrocławskich, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: 1 Maja 20
Kod pocztowy: 55-080 Kąty Wrocławskie
Współrzędne GPS:
N 51° 1' 54.113'' E 16° 45' 55.242''

Turbina po wizycie w ASO w pracowni z Kątów Wrocławskich Zregenerowane przez profesjonalistów turbo z Kątów Wrocławskich

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Kątach Wrocławskich

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Kątach Wrocławskich 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Kątami Wrocławskimi 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Kątów Wrocławskich 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Kąty Wrocławskie 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Kątach Wrocławskich 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Kąty Wrocławskie)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Kątach Wrocławskich nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Kątów Wrocławskich do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Kątów Wrocławskich turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
55-080 Kąty Wrocławskie 1 Maja KWA01N 51.034031/16.759680 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.