Localizations image

Zregeneruj turbo w Pietrzykowicach • Najlepsze warsztaty regeneracji turbosprężarek i naprawy turbin z 34-324 Pietrzykowic

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Szukasz miejsca do regeneracji uszkodzonych turbosprężarek w Pietrzykowicach? W takim razie polecamy w Pietrzykowicach skierować się do autoryzowanego warsztatu regeneracji turbosprężarek z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie regeneracji turbin po awarii, jak i innych podzespołów diesla. W walce z uszkodzonymi turbinami warsztat w Pietrzykowicach radzi sobie przy pomocy specjalistycznych maszyn przeznaczonych do regeneracji oraz przy użyciu nowych oryginalnych części prosto z fabryki, co w efekcie finalnym regeneracji pozwala przywrócić turbinie fabryczne osiągi.


Gdzie w Pietrzykowicach można zregenerować uszkodzoną turbosprężarkę?

Jeśli chodzi o samą wieś Pietrzykowice, to jest ona położona w województwie śląskim, w powiecie żywieckim, w gminie Łodygowice. Powierzchnia Pietrzykowic to około 1000 hektarów, a liczba mieszkańców wsi to około 4500 osób. Pierwsze informacje na temat Pietrzykowic pochodzą z dnia 22 kwietnia 1364 roku z łacińskiego listu. Pod względem historycznym Pietrzykowice są częścią Księstwa oświęcimskiego, które w roku 1564 należało do Korony Królestwa Polskiego.

W drodze przez Pietrzykowice można skorzystać z drogi ekspresowej S1 (Pyrzowice → Dąbrowa Górnicza → Sosnowiec → Mysłowice → Bielsko-Biała → Żywiec → Zwardoń).

Pietrzykowice posiadają bardzo dobre połączenia drogowe, w wyniku czego na drogach wsi nie brakuje aut, a w tym też i diesli. Dla komfortu posiadaczy diesli w Pietrzykowicach zlokalizowany jest autoryzowany warsztat regeneracji turbosprężarek, który jest wybawieniem dla diesli w przypadku uszkodzenia turbiny, gdyż koszty nowej turbiny sięgają nawet kilku tysięcy. Tak wysoki koszt nowego turbo wynika z przymusu produkcji turbiny z wysokiej jakości materiałów, a zwłaszcza jeśli chodzi o korpus, który musi być przygotowany na wysokie temperatury i ciężkie warunki pracy. Opcja regeneracji jest o wiele tańsza, ponieważ w procesie regeneracji wymieniane są tylko niezbędne części na nowe z pominięciem korpusu. Diagnostyka, czyszczenie, wyważanie i regeneracja to specjalność serwis w Pietrzykowicach. Cennik dla Pietrzykowic wraz z szacowanymi kosztami za usługę regeneracji znajduje się w tabeli poniżej.

Układ turbodoładowania po naprawie na stole w pracowni w Pietrzykowicach

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Pietrzykowicach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Pietrzykowicach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Pietrzykowicami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Pietrzykowic 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Pietrzykowice 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Pietrzykowicach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Pietrzykowice)

Opis

Loader

W Pietrzykowicach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Pietrzykowic do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Pietrzykowic turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
34-324 Pietrzykowice Lipowa LPO02N 49.675171/19.094749 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.