Localizations image

Regeneracja i naprawa turbosprężarek w 47-320 Gogolinie • Wyszukaj najlepszy warsztat z Gogolina

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.83

Zregeneruj turbinę w Gogolinie od ręki i w szybkim czasie w nowoczesnej pracowni regeneracji turbosprężarek! Do pracowni w Gogolinie coraz częściej trafiają turbiny uszkodzone z powodu niewłaściwej eksploatacji auta, niewymienianiu oleju, czy też z powodu uszkodzenia przez ciało obce. Samo miasto Gogolin położone jest w granicach województwa opolskiego, w powiecie krapkowickim i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Gogolin. Pierwsze informacje o Gogolinie pochodzą z łacińskiego dokumentu z 1223 roku, a swoje prawa miejskie uzyskało w roku 1967. Powierzchnia, jaką zajmuje miasto Gogolin to około 20,5 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 6500 osób.


Dojazd do pracowni w Gogolinie jest ułatwiony

Przez Gogolin przebiega droga wojewódzka numer 409 (Dębina → KrapkowiceStrzelce Opolskie) oraz autostrada A4 (Jędrzychowice → ZgorzelecBolesławiec → Legnica → Wrocław → Prądy → Krapkowice → Gliwice → Ruda Śląska → Chorzów → Katowice → Mysłowice → JaworznoChrzanówTrzebinia → Kraków → Wieliczka → Szarów → BochniaBrzesko → Tarnów → Dębica → Rzeszów → ŁańcutJarosław → Korczowa).

Najcenniejsze zabytki Gogolina, które warto zobaczyć, będąc na wycieczce, to przede wszystkim: kapliczka na bagnie z 1801 roku, kapliczka świętego Jana Nepomucena z końca XIX wieku, kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa z XIX wieku, kościół ewangelicki z XX wieku, cmentarz żydowski z 1852 roku, kościół ewangelicko-augsburski z XX wieku, zbiorowa mogiła powstańców śląskich. W Gogolinie funkcjonuje bardzo dobrze przemysł meblarski, spożywczy i drzewny, bardzo dobrze rozwijają się też usługi.

Jednak spośród tych wszystkich informacji o Gogolinie najważniejsza, to informacja o pracowni regeneracji turbosprężarek w mieście. Każdy posiadacz uszkodzonej turbiny w mieście powinien kierować się właśnie do tej pracowni, gdzie turbiny są regenerowane przy użyciu specjalistycznych maszyn i przez wykwalifikowaną kadrę, co daje gwarancje najwyższej jakości. Ceny za usługi regeneracji i czyszczenia turbin znajdują się w tabeli poniżej.Regeneracja Turbiny Gogolin
Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Gogolinie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: Ligonia 2
Kod pocztowy: 47-320, Gogolin
Współrzędne GPS:
N 50° 29' 32.789'' E 18° 1' 16.546''

Turbo po czyszczeniu w warsztacie z Gogolina Naprawiona w specjalistycznej pracowni turbina samochodowa otrzymana od klienta z Gogolina

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Gogolinie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Gogolinie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Gogolinem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Gogolina 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Gogolin 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Gogolinie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Gogolin)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Gogolinie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Gogolina do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Gogolina turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
47-320 Gogolin Kocina Aleja Świętego Urbana GOG01G 50.489689/18.023350 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.