Localizations image

Gdzie w (06-330) Chorzelach zregenerować turbosprężarkę lub naprawić turbinę? • Sprawdź najlepsze opcje regeneracji

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.83

Jadąc przez Chorzele, twoja turbina padła i wymaga wymiany na nową lub regeneracji? Skieruj się do specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek w Chorzelach i wybierz opcję regeneracji turbosprężarki. Usługa regeneracji jest coraz częściej wybierana przez klientów, co jest związane z dobrą ceną za regenerację połączoną z wysoką jakością.


Pracownia w Chorzelach i regeneracja turbosprężarek?

Jeśli chodzi o samo miasto Chorzele, to jest ono położone w granicach województwa mazowieckiego, w powiecie przasnyskim, nad rzeką Orzyc i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Chorzele. Powierzchnia Chorzeli to około 17,5 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 3000 osób. W odległości 25 kilometrów od Chorzeli znajduje się międzynarodowy port lotniczy w Szymanach. Pierwsze informacje na temat Chorzeli pochodzą z roku 1472, miasto swoje prawa miejskie uzyskało w roku 1542, utraciło je w roku 1870, a na powrót odzyskało w roku 1919. W XV wieku Chorzele były miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego, a w XIX wieku należały do Królestwa Kongresowego.

Najcenniejsze zabytki miasta Chorzele to przede wszystkim: kościół Trójcy Przenajświętszej z XIX wieku, drewniany wiatrak z XIX wieku, pomnik Tadeusza Kościuszki, cmentarz żydowski z XIX wieku.

Przez Chorzele przebiegają drogi takie jak: wojewódzka numer 614 (Myszyniec → Krukowo → Chorzele), krajowa numer 57 (BartoszyceBiskupiecSzczytnoPrzasnyszPułtusk).

Miasto Chorzele szczyci się posiadaniem w swoich granicach specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek, ponieważ swoje turbiny regenerują tu nie tylko mieszkańcy posiadający diesle, ale również mieszkańcy okolicznych miejscowości, co pozytywnie wpływa na inne odłamy gospodarki miasta. Oferta pracowni w Chorzelach obejmuje szczegółową diagnostykę, czyszczenie i regenerację turbiny. Turbina odzyskuje tu fabryczne osiągi i udzielana jest na nią roczna gwarancja bez limitu kilometrów. Cennik dla miasta Chorzele z cenami za regenerację turbiny znajduje się poniżej.

Turbosprężarka przed wysyłką w autoryzowanej pracowni w Chorzelach Zregenerowana przez fachowców turbina z Chorzeli

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Chorzelach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Chorzelach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Chorzelami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Chorzeli 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Chorzele 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Chorzelach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Chorzele)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Chorzelach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Chorzeli do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Chorzeli turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
06-330 Chorzele Targowica Grunwaldzka CEE01N 53.261292/20.897600 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.