Localizations image

Warsztaty regeneracji i naprawy turbosprężarek samochodowych w (kod pocztowy 87-850) Choceniu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

W miejscowości Choceń od teraz szybko i skutecznie zregenerujesz swoją uszkodzoną turbinę, a dokonasz tego za pomocą wyszukiwarki znajdującej się na stronie Regeneracja Turbosprężarek. Na tejże stronie widnieje spis mechaników zlokalizowanych na terenie całego naszego kraju, w tym w miejscowości Choceń. Miejscowość Choceń to wieś usytuowana na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, w powiecie wrocławskim, w gminie Choceń. W latach od 1975 do 1998 Choceń należał do województwa włocławskiego. Liczba mieszkańców Chocenia wynosi około 1500 osób.


Droga dojazdowa do serwisu regeneracji turbo w Choceniu

W pięknej miejscowości Choceń znajdują się następujące zabytki: dwór z końca XIX wieku, park krajobrazowy z końca XIX wieku, zespół cukrowni z 1914 roku oraz grodzisko średniowieczne z XIII → XIV wieku. Przez terytorium Chocenia przebiega ciąg drogi wojewódzkiej o numerze 269 (Szczerkowo → Izbica KujawskaChodeczChoceńKowal). Drogami Chocenia przejeżdża codziennie ogromna liczba samochodów osobowych oraz ciężarowych, w większości z nich znajdziemy urządzenie turbosprężarki. W przypadku uszkodzenia turbosprężarki w Choceniu  najlepszym rozwiązaniem jest wykonanie procesu regeneracji, specjaliści od turbo z Chocenia umieją sobie doskonale poradzić z wszelakimi usterkami turbin dzięki posiadaniu odpowiednich maszyn i przyrządów. Do najważniejszych zadań mechaników z Chocenia należą: regeneracja, remont, naprawa, wyważanie, wymiana, czyszczenie  oraz montaż i demontaż turbosprężarek samochodowych.

Na każdą zregenerowaną turbosprężarkę klient otrzymuje dwunastomiesięczną gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów. Cennik za usługi wykonywane na terenie Chocenia znajdą Państwo w poniżej zamieszczonej tabeli.

Turbo przed pakowaniem w pracowni z Chocenia Zregenerowana w stu procentach turbosprężarka z Chocenia

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Choceniu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Choceniu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Choceniem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Chocenia 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Choceń 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Choceniu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Choceń)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Choceniu nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Chocenia do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Chocenia turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
87-850 Choceń Władysława Sikorskiego CCN01A 52.487400/19.019030 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.