Localizations image

Turbo Mielec

Turbo Mielec

TURBO MIELEC | Specjalizacja – części Melett – Naprawa Wysyłkowa Turbosprężarek

Udostępnij
Zapraszamy do polubienia naszego kanału
Zapraszamy do polubienia naszego profilu na instagramie
Zapraszamy do polubienia naszego profilu na wykop.pl


Mielec to miasto w województwie podkarpackim, ulokowane w dolinie Wisłoki, w Kotlinie Sandomierskiej, na przełomie XIII i XIV wieku.

Jest to średnich rozmiarów miasto rozciągające się na obszarze 47km2, zamieszkałym przez około 61 tysięcy osób, a jego gospodarka opiera się głównie na przemyśle. Mielec znajduje się w zachodniej części województwa podkarpackiego, w pobliżu granicy z województwem małopolskim i świętokrzyskim. Miasto należy do Doliny Lotniczej, produkując obecnie takie samoloty jak PZL M28 Skytruck i M28B Bryza, M18 Dromader, AT-3, AT-4 oraz śmigłowiec wielozadaniowy S-70i Black Hawk. Powstają tu także pojazdy lądowe, w tym znane na całym świecie elektryczne wózki golfowe i użytkowe Melex czy repliki samochodu AC Cobra. Kiedyś w Mielcu tworzone były samochody małolitrażowe Mikrus MR-300 oraz najbardziej luksusowy polski samochód, Leopard 6 Litre Roadster. Swoje zakłady produkcyjne mają tutaj takie firmy jak Fakro, Husqvarna, Geyer & Hosaja, Eurocast, Termo Organika, Kronospan i Black Red White. Nieopodal miasta znajduje się autostrada A4, która jest elementem trasy międzynarodowej E40, a w samym Mielcu krzyżuje się 5 dróg wojewódzkich.

Pomimo średnich rozmiarów, w Mielcu porusza się wiele samochodów turbodoładowanych turbodoładowanych, należących głównie do przedstawicieli i pracowników zakładów przemysłowych, których w mieście jest pod dostatkiem. Takie pojazdy mogą łatwiej transportować większe obciążenia, jak na przykład części silników czy produkty elektryczne. Zawdzięczają to właśnie turbosprężarkom, których zadaniem jest zwiększanie osiągów bez znacznego wzrostu emisji spalin i apetytu auta. Mimo solidnej konstrukcji są one jednak narażone na różne zanieczyszczenia i drobiny materiałów, a także złe olejowanie układu, co może doprowadzić do poważnych i drogich w naprawie uszkodzeń zarówno turbodoładowania, jak i jednostki napędowej. Dlatego też w przypadku jakichkolwiek oznak awarii turbosprężarki należy ją niezwłocznie oddać do profesjonalnego zakładu TURBOSERWIS MELETT, który przeprowadzi szczegółową diagnostykę urządzenia i będzie w stanie poprawnie zregenerować zniszczone turbo. Zakłady, które są wyspecjalizowane w regeneracji turbosprężarek, posiadają odpowiednio przeszkolonych pracowników dbających o urządzenia z chirurgiczną wręcz precyzją, wykorzystujących przeznaczone do naprawy narzędzia i maszyny oraz CZĘŚCI MELETT. Niewątpliwą zaletą oddania turbodoładowania do profesjonalnego Serwisu-Turbo Bosch Diesel Service Pawlik jest gwarancja sprawności urządzenia na długi czas, zawdzięczana odpowiedniej regulacji systemu zmiennej geometrii kierownic oraz wyważeniu rdzenia turbosprężarki.

Dodaj komentarz

Loader
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Turbosprężarka 02 października 2018

Turbosprężarka

TURBOSPRĘŻARKA | MULTI-REGENERACJA PODZESPOŁÓW SAMOCHODOWYCH – MELETT części...

Uszczelnienie turbospręzarek - Budowa układu i stosowane w nim uszczelnienia 02 października 2018

Uszczelnienie turbospręzarek - Budowa układu i stosowane w nim uszczelnienia

Uszczelnienie turbospręzarek - Budowa układu i stosowane w nim uszczelnienia Udostępnij ...

Turbosprężarka - co to jest turbosprężarka ? działanie turbosprężarki 02 października 2018

Turbosprężarka - co to jest turbosprężarka ? działanie turbosprężarki

Turbosprężarka - Co to jest turbosprężarka ? Działanie turbosprężarki. Łopatki...

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.