Localizations image

Warsztaty regeneracji i naprawy turbosprężarek samochodowych w (kod pocztowy 11-330) Bisztynku

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.63

Szukasz miejsca do regeneracji uszkodzonej turbiny w Bisztynku? Skieruj się w Bisztynku do specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek, gdzie każda turbina przechodzi proces szczegółowej diagnostyki i regeneracji. Niestety coraz więcej turbiny ulega awarii, co jest bezpośrednio związane z niewłaściwym użytkowaniem auta przez kierowców.


Koszty regeneracji uszkodzonej turbiny w Bisztynku

Samo miasto Bisztynek położone jest na Warmii, w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie bartoszyckim i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Bisztynek. Powierzchnia Bisztynka to około 2 kilometry kwadratowe, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 2420 osób. Miasto Bisztynek zostało założone w roku 1346, a prawa miejskie uzyskało w roku 1385. Do zabytków Bisztynka, zalicza się: kościół farny pod wezwaniem świętego Macieja Apostoła i Przenajdroższej Krwi Pana Jezusa z XVI wieku, brama Lidzbarska z XV wieku, kościół cmentarny pod wezwaniem świętego Michała Archanioła z XVII wieku, plebania pseudogotycka z XIX wieku, kościół po ewangelicki z drugiej połowy XIX wieku.

Przez Bisztynek przebiegają drogi takie jak: wojewódzka numer 594 (Bisztynek → Robawy → Kętrzyn) oraz krajowa numer 57 (BartoszyceBiskupiecSzczytnoPrzasnyszPułtusk).

Regeneracja turbosprężarki to złożony proces, dlatego też może być to wykonywane tylko przez wyspecjalizowane pracownie i serwisy regeneracji turbin. W Bisztynku pracownia regeneracji turbosprężarek poosiada odpowiednie maszyny do tego przeznaczone, co zapewnia najwyższą jakość wykonywanych usług. Zakres działań pracowni w Bisztynku opiera się na: diagnostyce, czyszczeniu, regeneracji, wyważaniu turbo. Cennik dla miasta Bisztynek wraz z kosztami za naprawy turbo znajduje się w tabeli poniżej.

Turbo przed montażem u fachowców w Bisztynku Naprawione przez fachowców turbo dostarczone z Bisztynka

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Bisztynku

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Bisztynku 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Bisztynkiem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Bisztynka 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Bisztynek 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Bisztynku 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Bisztynek)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Bisztynku nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Bisztynka do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Bisztynka turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
11-330 Bisztynek Henryka Sienkiewicza BSZ01N 54.084728/20.902769 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.