Localizations image

Zregeneruj turbosprężarkę w (58-580) Szklarskiej Porębie • 1 warsztatów z Szklarskiej Poręby

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.60

Mieszkasz w Szklarskiej Porębie i potrzebujesz zregenerować turbinę po awarii? Najlepiej kierować się do serwisu regeneracji turbosprężarek w mieście. Oferuje on pełną regenerację turbo, tak aby przywrócone zostały mu fabryczne osiągi. Niestety coraz częściej trafią do serwisu turbiny uszkodzone z powodu zanieczyszczeń w oleju czy też uszkodzone ciałem obcym.


Jak zregenerować turbinę w Szklarskiej Porębie?

Jeśli chodzi o miasto Szklarska Poręba, to położone jest ono w województwie dolnośląskim, w powiecie jeleniogórskim, w dolinie rzeki Kamiennej. Historia Szklarskiej Poręby sięga XIII wieku, natomiast prawa miejskie miasto uzyskało w roku 1959. Powierzchnia miasta Szklarska Poręba to około 75,5 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 6660 osób. Gminy sąsiadujące ze Szklarską Porębą to: Mirsk, Piechowice, gmina Stara Kamienica.

Przez Szklarską Porębę przebiegają drogi takie jak: wojewódzka 358 (Włosień → Leśna → Pobiedna → Krobica → Świeradów-Zdrój → Szklarska Poręba) oraz droga krajowa numer 3 (Świnoujście Nowa SólLubin → Legnica → Bolków → Jelenia Góra → Jakuszyce).

Najważniejsze zabytki Szklarskiej Poręby to przede wszystkim: kościół pod wezwaniem Matki Boskiej Różańcowej z 1652 roku, kościół dawniej ewangelicki pod wezwaniem Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny z XVIII wieku, willa Carla Hauptmana z XIX wieku, kościół Bożego Ciała, młyn świętego Łukasza z 1870 roku. Gospodarka Szklarskiej Poręby opiera się głównie na turystyce, znajdują się tu liczne szlaki turystyczne i trasy rowerowe. Oczywiście, jako że jest to teren górzysty, to króluje tu narciarstwo. Wszyscy turyści przybywający do Szklarskiej Poręby dieslami, w razie awarii nie muszą się o nic martwić, ich turbina zostanie zregenerowana w szybkim czasie w serwisie regeneracji turbosprężarek. Ceny, jakich można się spodziewać w serwisie, zostały zawarte w tabeli poniżej.

Układ turbodoładowania przed pakowaniem w autoryzowanej pracowni z Szklarskiej Poręby

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Szklarskiej Porębie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Szklarskiej Porębie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Szklarską Porębą 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Szklarskiej Poręby 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Szklarska Poręba 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Szklarskiej Porębie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Szklarska Poręba)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Szklarskiej Porębie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Szklarskiej Poręby do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Szklarskiej Poręby turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
58-580 Szklarska Poręba Szklarska Poręba Górna Potokowa SPA01N 50.824409/15.522360 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.