Localizations image

Gdzie w (59-850) Świeradowie-Zdroju zregenerować turbosprężarkę lub naprawić turbinę? • Sprawdź najlepsze opcje regeneracji

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.71

Szukasz miejsca regeneracji turbin w mieście Świeradów-Zdrój? W Świeradowie-Zdroju wybierz nowoczesną pracownię regeneracji turbosprężarek, gdzie zregenerujesz turbinę przy użyciu nowoczesnych maszyn i technologii. Do pracowni i serwisów w całej Polsce trafia coraz więcej turbin po awarii, dlatego też pracownia w Świeradowie-Zdroju nie narzeka na brak ruchu.


Pracownia w Świeradowie-Zdroju i regeneracja turbin

Samo miasto Świeradów-Zdrój położone jest w granicach województwa dolnośląskiego, w powiecie lubańskim, w Sudetach Zachodnich, w dolinie rzeki Kwisy. Powierzchnia miasta Świeradów0zDrój to około 20,7 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 4250 osób. Pierwsze informacje na temat miasta pochodzą z roku 1524, natomiast prawa miejskie miasto uzyskało w roku 1946.

Przez miasto Świeradów-Zdrój przebiegają drogi takie jak: wojewódzka numer 358 (Włosień → Leśna → Pobiedna → Krobica → Świeradów-Zdrój → Szklarska Poręba), wojewódzka numer 361 (Radoniów → Mirsk → Krobica → Świeradów-Zdrój).

Najcenniejsze zabytki Świeradowa-Zdroju to: zespół willowy z 1905 roku, piękny XIX wieczny park, pensjonat z roku 1907, kościół parafialny pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża z XX wieku, „Czarci Młyn” z 1890 roku, kościół pod wezwaniem świętego Józefa z XIX wieku, łazienki Leopolda z XIX wieku. Dodatkowo warto wspomnieć, że Świeradów-Zdój jest miastem uzdrowiskowym i turystycznym dla kuracjuszy i narciarzy. Miasto zajmuje się działalnością uzdrowiskową już od XVII wieku. W Świeradowie-Zdroju znajduje się też wiele szlaków turystycznych i hoteli oraz Mini Muzeum Szachów.

Gospodarka Świeradowa-Zdroju opiera się głównie na turystyce ze względu na uzdrowisko i stoki narciarskie, ale warto też wspomnieć o nowoczesnej pracowni regeneracji turbosprężarek w mieście, gdzie regeneruje się turbiny każdego typu i jest to idealne miejsce dla posiadaczy diesla z miasta, jak i kuracjuszy, którym w trakcje podróży zepsuła się turbina. Ceny, jakie oferuje pracownia w Świeradowie-Zdroju zostały zebrane w cenniku poniżej.

Układ doładowania po wyważaniu w autoryzowanym serwisie w Świeradowie-Zdroju

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Świeradowie-Zdroju

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Świeradowie-Zdroju 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Świeradowem-Zdrojem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Świeradowa-Zdroju 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Świeradów-Zdrój 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Świeradowie-Zdroju 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Świeradów-Zdrój)

Opis

Loader

W Świeradowie-Zdroju nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Świeradowa-Zdroju do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Świeradowa-Zdroju turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
59-850 Świeradów-Zdrój Zdrojowa SZR01G 50.908401/15.332600 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.