Localizations image

Warsztaty regeneracji i naprawy turbosprężarek samochodowych w (kod pocztowy 11-034) Stawigudzie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.83

Szukasz miejsca w Stawigudzie do regeneracji turbin po awarii? Skieruj się w Stawigudzie do specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek, która oferuje regenerację turbin przy użyciu specjalistycznych maszyn. Warto też dodać, że pracownia w Stawigudzie do regeneracji turbin używa nowych oryginalnych części prosto od producenta, co zapewnia najwyższą jakość regeneracji, a turbinie pozwala odzyskać fabryczne osiągi i pełną sprawność, na czym bardzo zależy klietom.


Czy we wsi Stawiguda możliwa jest regeneracja turbin po awarii?

Jeśli chodzi o wieś Stawiguda, to jest ona położona w granicach województwa warmińsko-mazurskiego, w powiecie olsztyńskim, w gminie Stawiguda, której wieś jest siedzibą. Aktualna liczba mieszkańców wsi Stawiguda to około 1900 osób. W okresie lat 1975-1998 wieś Stawiguda leżała w granicach województwa olsztyńskiego. Wśród zabytków wsi Stawiguda można znaleźć miejsca takie jak: kościół świętego Jakuba Apostoła wybudowany w pierwszej połowie XX wieku oraz kaplica ewangelicka wybudowana w roku 1897 w stylu neogotyckim.

Przez wieś Stawiguda biegnie droga krajowa numer 51 (Bezledy → BartoszyceLidzbark WarmińskiDobre Miasto → Olsztyn → Olsztynek).

Regeneracja turbin w najlepszej cenie we wsi Stawiguda tylko w specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek. Problem uszkodzonej turbiny z przyczyny np. zanieczyszczeń w oleju czy też braku oleju to codzienność pracowników pracowni ze Stawigudy. Oferta pracowni w Stawigudzie prezentuje się tak: szczegółowa diagnostyka, czyszczenie, wyważanie, regeneracja, demontaż/montaż turbo. Dodatkowo pracownia w Stawigudzie oferuje na każdą turbinę po regeneracji roczną gwarancję bez limitu kilometrów. Cennik dla klientów pracowni ze Stawigudy wraz z kosztami za usługę regeneracji znajduje się w tabeli poniżej.

Układ doładowania przed wysyłką w nowoczesnej pracowni w Stawigudzie

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Stawigudzie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Stawigudzie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Stawigudą 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Stawigudy 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Stawiguda 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Stawigudzie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Stawiguda)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Stawigudzie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Stawigudy do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Stawigudy turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
11-034 Stawiguda Warszawska SGA01N 53.657890/20.397970 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.