Localizations image

Zregeneruj turbo w Skórzewie • Najlepsze warsztaty regeneracji turbosprężarek i naprawy turbin z 60-185 Skórzewa

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Regeneracja i naprawa uszkodzonych turbin możliwa we wsi Skórzewo! Taką ofertę w Skórzewie zaoferować może specjalistyczna pracownia regeneracji turbosprężarek z wieloletnim doświadczeniem i najlepszą kadrą fachowców od regeneracji turbin i podzespołów do diesli. Kiedy użytkownicy diesli nie dbają odpowiednio o auta, to dochodzi do uszkodzenia turbo, a niestety turbiny to bardzo awaryjne części, a głównie przyczyny uszkodzeń turbo to: brak oleju, zanieczyszczenia w układzie olejowym, nieregularna wymiana oleju, uszkodzenie ciałem obcy.


Gdzie w Skórzewie można zregenerować uszkodzoną turbinę?

Jeśli chodzi o samą wieś Skórzewo, to jest ona położona w granicach województwa wielkopolskiego, w powiecie poznańskim, w gminie Dopiewo. Wieś Skórzewo graniczy z Poznaniem, a liczba mieszkańców wsi to około 7000 osób. W okresie lat 1975-1998 wieś Skórzewo należała administracyjnie do granic województwa poznańskiego.

Obok wsi Skórzewo biegnie droga ekspresowa S11 (Koszalin → BoboliceSzczecinekPiłaChodzieżBudzyń → Poznań → KórnikŚroda WielkopolskaJarocinPleszewOstrów WielkopolskiKępnoByczynaKluczborkOlesnoLubliniecTarnowskie GóryPyrzowice), która łączy się z drogą wojewódzką numer 307 (Poznań → BukOpalenica → Bukowiec).

Diesli na drogach wsi Skórzewo nie brakuje, a z roku na rok pojawia się ich coraz więcej, co wynika z ekonomiczności tych aut, co jest w tych czasach bardzo ważnym aspektem podczas zakupu auta. Dlatego też w Skórzewie pracownia regeneracji turbosprężarek to bardzo dobre rozwiązanie dla posiadaczy uszkodzonych turbin z diesli, których ceny za nowe są kosmiczne. Pracownia regeneracji turbosprężarek w Skórzewie oferuje swoim klientom najlepsze usługi i najniższą cenę oraz roczną gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów na każdą zregenerowaną turbinę. Oferta pracowni w Skórzewie opiera się na: diagnostyce, czyszczeniu naprawie i regeneracji turbo. Cennik dla klientów pracowni w Skórzewie został zamieszczony w tabeli poniżej.

Turbosprężarka przed demontażem w pracowni w Skórzewie

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Skórzewie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Skórzewie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Skórzewem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Skórzewa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Skórzewo 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Skórzewie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Skórzewo)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Skórzewie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Skórzewa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Skórzewa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
60-185 Skórzewo Poznańska SKW01N 52.390011/16.789330 Wyszukaj
60-185 Skórzewo Poznańska SKW02A 52.394691/16.801399 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.