Localizations image

Regeneracja turbin i naprawa turbosprężarek w 1 warsztatach w Puńsku (kod 16-515)

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Co ciekawego powiemy na temat regeneracji turbin w Puńsku? A mianowicie warto wiedzieć, że w Puńsku znajduje się nowoczesna pracownia regeneracji i remontu turbosprężarek samochodowych do wszystkich matek samochodów, a dokładne dane na jej temat uzyskasz dzięki stronie Regeneracja Turbosprężarek. Teraz kilka słów o samej wsi o nazwie Puńsk. Miejscowość Puńsk to wioska, która w latach od 1647 do 1852 była miastem. Lokalizacja Puńska to województwo podlaskie, powiat sejneński, dokładnie Pojezierze Wschodniosuwalskie. Liczba ludności żyjąca w obrębie wsi Puńsk to ponad 1300 osób.


Gdzie w Puńsku zregenerujesz turbinę? 

Do Puńska warto przyjechać, aby móc podziwiać piękno następujących zabytków: Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, plebania, spichrz plebański z drugiej połowy XIX wieku, synagoga ze szkołą talmudyczną, cmentarz, kaplica cmentarna oraz cmentarz żydowski. Przez malownicze tereny Puńska nie przebiega żadna ważna droga ani krajowa, ani wojewódzka, lecz mimo to nie brakuje na tutejszych ulicach i drogach pojazdów osobowych i ciężarowych, w których kluczową rolę odgrywają turbosprężarki. Turbiny w autach odgrywają bardzo ważną rolę, przede wszystkim podwyższają moc silników, zmniejszają spalanie oraz co również bardzo ważne, pozwalają nie przekraczać obowiązującej obecnie w wielu krajach normy emisji spalin. Tak więc kiedy dojdzie do uszkodzenia turbiny, kierowcy szukają szybkiego rozwiązania problemu, aby jak najprędzej przywrócić pierwotne parametry turbinie. W Puńsku znajduje się serwis mechaniczny, w których dokonuje się regeneracji oraz remontu turbosprężarek wszystkich marek, w tym firm takich jak: Holset, Garrett, IHI, KKK, Toyota i wiele innych. Do każdej zregenerowanej w Puńsku turbiny mechanicy wręczają klientom dwunastomiesięczną gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów.

Cennik za usługi, takie jak: regeneracja turbo, czyszczenie turbin, wyważanie turbo, wymiana zmiennej geometrii i innych zużytych części, a także montaż i demontaż turbosprężarek w Puńsku znajdziemy w poniżej zamieszczonej pod artykułem tabeli. Co do regeneracji mechanizmu turbo, należy mieć na uwadze fakt, że im wcześniej nasza turbina zostanie zregenerowana, tym łatwiej unikniemy uszkodzenia silnika.

Turbosprężarka po przygotowaniu u specjalistów z Puńska

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Puńsku

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Puńsku 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Puńskiem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Puńska 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Puńsk 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Puńsku 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Puńsk)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Puńsku nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Puńska do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Puńska turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
16-515 Puńsk Adama Mickiewicza PNK01N 54.251652/23.178841 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.