Localizations image

Regeneracja turbin i naprawa turbosprężarek w 1 warsztatach w Polskiej Cerekwi (kod 47-260)

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.67

Regeneracja i naprawa turbosprężarek we wsi Polska Cerekiew szybko i w najlepszej cenie w okolicy. Taką właśnie ofertę w Polskiej Cerekwi posiada autoryzowany serwis regeneracji turbosprężarek, który regeneracją turbin i innych podzespołów do diesli zajmuje się od lat. Serwis w Polskiej Cerekwi codziennie spotyka się z różnego typu uszkodzeniami turbiny, główne z nich to: brak oleju, brak smarowania. Gaszenie rozgrzanego silnika zaraz po zatrzymaniu oraz po prostu zaniedbanie auta. Na szczęście serwis w Polskiej Cerekwi dzięki posiadaniu specjalistycznych maszyn i nowoczesnych technologii regeneracji radzi sobie z każdą usterką turbiny.


Koszty regeneracji turbosprężarki po awarii w Polskiej Cerekwi

Jeśli chodzi o wieś Polska Cerekiew, to jest ona położona w granicach województwa opolskiego, w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim, w gminie Polska Cerekiew, której to wieś jest siedzibą. Do wsi Polska Cerekiew zalicza się: Ciepły Dół, Gniewów, Marynówkę i Miłowice. Liczba mieszkańców wsi Polska Cerkiew to około 1380 osób. Jeśli chodzi o historię Polskiej Cerekwi, to sięga ona czasów rzymskich, kiedy to też została założona pierwsza osada. Najcenniejsze zabytki Polskiej Cerekwi, które warto zobaczyć, będąc we wsi to: kościół parafiany pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny z około XV wieku, przebudowany w XVII wieku, zespół zamkowy z przełomu wieku XVII i XIX, ruiny zamku w stylu późnorenesansowym z wieku XVII.

Jadąc przez Polską Cerekiew, można skorzystać z drogi krajowej numer 45 (Zabełków → KrzyżanowiceRacibórzKrapkowice → Opole → Bierdzany → KluczborkPraszkaWieluńZłoczew).

Jako że Polska Cerekiew posiada bardzo dobre połączenie drogowe, to nie brakuje tutaj auta, a w tym też i diesli, których to turbina może ulec awarii. Dlatego też w przypadku awarii turbo w Polskiej Cerekwi najlepiej wybrać się do autoryzowanego serwisu regeneracji turbosprężarek. Serwis ten jest w stanie zaradzić każdemu uszkodzeniu turbiny. Fachowcy tu zatrudnieni regenerację przeprowadzają przy użyciu specjalistycznych maszyn i nowych i oryginalnych części co pozwana na przywrócenie turbinie fabrycznych osiągów. Oferta serwisu w Polskiej Cerekwi to: diagnostyka, czyszczenie i regeneracja. Cennik dla klientów serwisu w Polskiej Cerekwi znajduje się w tabeli poniżej i zawiera koszty za naprawy i regenerację.

Turbosprężarka przed oddaniem do klienta w autoryzowanym serwisie w Polskiej Cerekwi

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Polskiej Cerekwi

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Polskiej Cerekwi 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Polską Cerekwią 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Polskiej Cerekwi 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Polska Cerekiew 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Polskiej Cerekwi 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Polska Cerekiew)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Polskiej Cerekwi nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Polskiej Cerekwi do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Polskiej Cerekwi turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
47-260 Polska Cerekiew Marynówka Raciborska CER01N 50.225559/18.125351 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.