Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 57-530) Międzylesiu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Regeneracja i naprawa uszkodzonych turbin w mieście Międzylesie dostępne od ręki. Taką ofertę oferuje specjalistyczna pracownia regeneracji turbosprężarek w Międzylesiu. Jak wiadomo turbiny to bardzo ważny element w funkcjonowaniu aut z silnikami diesla, dlatego też w przypadku jakichkolwiek oznak uszkodzenia turbiny warto skierować się do specjalistycznego miejsca regeneracji. Głownie oznaki uszkodzeń turbiny to: spadek mocy, czarny dym z rury itp.


W Międzylesiu można oddać do regeneracji uszkodzone turbo

Samo miasto Międzylesie położone jest w granicach województwa dolnośląskiego, w powiecie kłodzkim, nad Nysą Kłodzką i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Międzylesie. Powierzchnia Międzylesia to około 14,4 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 2660 osób. Miasto Międzylesie zostało założone pod koniec XI wieku, a swoje prawa miejskie uzyskało po raz pierwszy w roku 1249.Do zabytków miasta Międzylesie zalicza się: kościół parafialny pod wezwaniem Bożego Ciała w stylu gotyckim wzmiankowany po raz pierwszy w roku 1350, kościół cmentarny pod wezwaniem świętej Barbary w stylu późnogotyckim z XVIII wieku, zespół zamkowo-pałacowy w stylu barkowym z XIV wieku z pięknym parkiem z XVIII wieku, domy z XVIII i XIX wieku, kościół po ewangelicki w stylu neogotyckim z 1889 roku.

Przez miasto Międzylesie przebiegają drogi takie jak: wojewódzka numer 389 (Duszniki-Zdrój → Międzylesie) oraz krajowa numer 33 (Kłodzko → Międzylesie).

Jeśli masz uszkodzone turbo w Międzylesiu i szukasz odpowiedniego miejsca do regeneracji, to świetnie trafiłeś. Nasza strona znajdzie dla ciebie odpowiednie miejsce do regeneracji. Oferta specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek opiera się na: diagnostyce, czyszczeniu wyważaniu, regeneracji i montażu turbin. Cennik stworzony dla miasta Międzylesie znajduje się w tabeli poniżej.

Układ turbodoładowania po demontażu na stole w pracowni z Międzylesia Naprawione i zregenerowane turbo z Międzylesia

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Międzylesiu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Międzylesiu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Międzylesiem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Międzylesia 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Międzylesie 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Międzylesiu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Międzylesie)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.