Localizations image

Regeneracja i naprawa turbosprężarek w 64-830 Margoninie • Wyszukaj najlepszy warsztat z Margonina

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.83

Jadąc przez Margonin, twoja turbina uległa awarii i zastanawiasz się nad jej regeneracją? Skieruj się w Margoninie do autoryzowanego warsztatu regeneracji turbosprężarek, który posiada wysokiej jakości sprzęt przeznaczony do regeneracji i pracuje tylko na nowych oryginalnych częściach prosto od producenta. Nowoczesne maszyny i nowe oryginalne części pozwalają przywrócić turbiną fabryczne osiągi.


Czyszczenie i regeneracja turbin dostępna w warsztacie w Margoninie

Jeśli chodzi o miasto Margonin, to jest ono położone w granicach województwa wielkopolskiego, w powiecie chodzieskim, nad rzeką Margoninką i jeziorek Margonińskim. Obszar miasta Margonin to około 5 kilometrów kwadratowych, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 3000 osób. Miasto Margonin powstało we wczesnym średniowieczu w roku 1364, natomiast prawa miejskie miasto uzyskało w roku 1402 z w wyniku starań Joanny Gembickiej.

Najważniejsze zabytki Margonina to przede wszystkim: kościół parafialny świętego Wojciecha wybudowany na początku XVII wieku w stylu późnobarokowym, neogotycki pałac wybudowany w XIX wieku z pięknym parkiem, rynek z XIX wieku.

Jadąc przez Margonin, można korzystać z dróg takich jak: wojewódzka numer 193 (Chodzież → Margonin → Gołańcz), wojewódzka numer 190 (KrajenkaSzamocin → Margonin → WągrowiecGniezno).

Jeśli chodzi o gospodarkę Margonina, to opiera się ona głównie na małych i średnich przedsiębiorstwach, a miasto szczyci się posiadaniem w swoich granicach autoryzowanego warsztatu regeneracji turbosprężarek, gdzie turbiny do regeneracji oddają nie tylko mieszkańcy miasta, ale także okolicznych miejscowości, co związane jest z wysoką jakością usług połączoną z atrakcyjną ceną. Cennik dla miasta Margonin wraz z cenami za usługę naprawy i regeneracji turbosprężarki znajduje się w tabeli poniżej.

Układ turbodoładowania przed wymianą na stole w laboratorium w Margoninie Turbosprężarka po remoncie z Margonina

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Margoninie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Margoninie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Margoninem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Margonina 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Margonin 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Margoninie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Margonin)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Margoninie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Margonina do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Margonina turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
64-830 Margonin Nowe Miasto Tadeusza Kościuszki MNN01N 52.975891/17.110840 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.