Localizations image

Zregeneruj turbosprężarkę w (64-820) Szamocinie • 1 warsztatów z Szamocina

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Szukasz miejsca regeneracji turbosprężarek w mieście Szamocin? Wybierz w Szamocinie najlepszy serwis regeneracji turbosprężarek, gdzie turbiny regeneruje się tylko na nowych częściach i przy użyciu specjalistycznych technologii regeneracji. Głownie do serwisu w Szamocinie trafiają turbiny uszkodzone z powodu braku oleju, zanieczyszczeń w oleju i z powodu oleju słabej jakości.


W Szamocinie można oddać do regeneracji uszkodzoną turbinę

Samo miasto Szamocin położone jest w granicach województwa wielkopolskiego, w powiecie chodzieskim, na skraju Pojezierza Chodzieskiego i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Szamocin. Po raz pierwszy nazwa miasta została wymieniona w roku 1282, a pierwsze wzmianki o osadzie pochodzą z roku 1364, natomiast prawa miejskie miasto uzyskało w roku 1748. Obszar miasta Szamocin to około 4,7 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 4300.

Przez miasto Szamocin można przejechać, korzystając z dróg takich jak: wojewódzka numer 190 (Krajenka → Szamocin → MargoninWągrowiecGniezno), wojewódzka numer 191 (Chodzież → Szamocin → Nowy Dwór).

Najcenniejsze zabytki miast Szamocin, które warto zobaczyć to: kościół świętego Piotra i Pawła w stylu klasycystycznym i neoromańskim z pierwszej połowy XIX wieku, kościół parafialny pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych, ratusz z 1887 roku. Gospodarka miasta Szamocin opiera się głównie na przemyśle i usługach, a na wyróżnienie zasługuje najlepszy w okolicy serwis regeneracji turbosprężarek. Tu w serwisie zajmą się każdą turbiną i regenerują ją w szybkim czasie i udzielają gwarancji. Ze względu na znakomitą cenę za regenerację, klienci uciekają od opcji zakupu i wymiany turbiny na nową, co dodatkowo zwiększa ruch w firmie. Cennik dla miasta Szamocin wraz z cenami za usługę regeneracji turbo znajduje się w tabeli poniżej.

Układ turbodoładowania przed montażem na stole w laboratorium z Szamocina

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Szamocinie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Szamocinie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Szamocinem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Szamocina 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Szamocin 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Szamocinie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Szamocin)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Szamocinie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Szamocina do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Szamocina turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
64-820 Szamocin Smolary SZM01N 53.026089/17.125000 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.