Localizations image

Warsztaty zajmujące się regeneracją turbosprężarek i naprawą turbo – powiat lubański

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.88

W powiecie lubańskim nie musisz już się martwić, gdy Twoje turbo przestanie działać, tak jak powinno. Serwis internetowy Regeneracja Turbosprężarek wyświetla listę mechaników trudniących się naprawami turbin w Twoim regionie. Powiat lubański razem se swoją siedzibą w Lubaniu leży w województwie dolnośląskim. W jego skład wchodzą jeszcze trzy miasta: Świeradów-Zdrój, Leśna i Olszyna. Z powiatem lubańskim graniczą: powiat zgorzelecki, powiat bolesławiecki, powiat lwówecki oraz z Czechami.


Profesjonalna regeneracja uszkodzonych turbosprężarek w powiecie lubańskim

Do powiatu lubańskiego prowadzą drogi: droga krajowa numer 30 (ZgorzelecLubańGryfów Śląski → Pasiecznik → Jelenia Góra), droga wojewódzka numer 357 (Radomierzyce → Lubań → Nowogrodziec → Zebrzydowa → Osiecznica), droga wojewódzka numer 360 (Gryfów Śląski → Giebułtów → Świecie), droga wojewódzka numer 361 (Radoniów → Mirsk → Krobica → Świeradów-Zdrój) oraz droga wojewódzka numer 393 (Lubań → Leśna). Wymienionymi drogami przejeżdża setki, a nawet niekiedy tysiące samochodów, poprzez to drogi się bardzo niszczą. Samochody również dopadają wszelakiego rodzaju uszkodzenia, do najczęstszej usterki w naszych autach zalicza się zepsucie lub zużycie turbo. A bez naprawionej turbiny lepiej nie wyruszać drogę, gdyż może uszkodzić pozostałe elementy silnika, a nawet sam silnik. Regeneracja turbo to bardzo popularny w ostatnich czasach zabieg, kliencie wolą naprawiać swoje zużyte turbosprężarki niż wymieniać je na nowe, gdyż zregenerowanie wyniesie nas znacznie taniej. Koszt regeneracji to koszt mieszczący się zwykle w tysiącu złotych a za nową turbinę niekiedy trzeba dać około czterech tysięcy złotych.

W powiecie lubańskim ekspresowo można naprawić swoją turbosprężarkę dzięki funkcjonującym tam warsztatom mechanicznym specjalizującym się głównie w regenerowaniu turbin. Cennik za usługi: czyszczenie, wymiana, remont, montaż i demontaż turbo znajduję się poniżej w tabelce.

Turbo po wyważaniu w autoryzowanej pracowni, powiat lubański Naprawione w należyty sposób turbo z powiatu lubańskiego

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat lubański

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat lubański 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat lubański 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat lubański 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat lubański 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat lubański 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat lubański)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Lista punktów nadania i odbioru, które mieści powiat lubański

Obsługa kurierska obejmuje również powiat lubański, umów się po odbiór lub nadaj turbosprężarkę do regeneracji w jednym z poniższych punktów:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
59-820 Leśna Baworowa Baworowo LSA01N 51.029129/15.263470 Wyszukaj
59-800 Lubań Zgorzelecka LUA01ML 51.124001/15.286980 Wyszukaj
59-850 Świeradów-Zdrój Zdrojowa SZR01G 50.908401/15.332600 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.