Localizations image

Warsztaty regeneracji i naprawy turbosprężarek samochodowych w (kod pocztowy 59-800) Lubaniu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Regeneracja turbosprężarek w Lubaniu dostępna od ręki! Wszystko za sprawą nowoczesnej pracowni turbosprężarek w mieście! Jeśli chodzi o miasto Lubań, to znajduje się ono w województwie dolnośląskim, w powiecie lubańskim, na Pogórzu Izerskim, nad rzeką Kwisą. Miasto leży na międzynarodowym szlaku pielgrzymkowym – Drodze świętego Jakuba, który prowadzi do katedry Santiago de Compostela w Hiszpanii. Od Lubania do Jeleniej Góry jest jedynie 45 kilometrów, a od Lubania do Zgorzelca 25 kilometrów. Prawa miejskie według prawa niemieckiego, miasto uzyskało w XIII wieku. Liczba osób zamieszkujących miasto to mniej więcej 21340, a powierzchnia Lubania wynosi około 16 kilometrów kwadratowych.


Koszty regeneracji turbosprężarkji w Lubaniu

Jeśli chodzi o zabytki miasta Lubań, to najważniejsze z nich to: kościół parafialny pod wezwaniem Trójcy Świętej w stylu neogotyckim, kościół ewangelicki Marii Panny z XIV wieku, zabytkowy szpital przedwojenny, kościół ewangelicki pod wezwaniem Świętego Krzyża, ratusz z 1554 roku, mury miejskie z 1318 roku. Gospodarka miasta Lubań prężnie się rozwija, znajdują się tu średnie przedsiębiorstwa i spółki miejskie.

Poza pięknymi zabytkami w mieście znajduje się tutaj pracownia regeneracji turbosprężarek, która pracuje na nowoczesnych maszynach. Głównymi przyczynami uszkodzeń turbo są: opiłki w układzie olejowym, nieregularna wymiana oleju, brak oleju silnikowego. Jako że w mieście turbin do regeneracji nie brakuje, pracowania cieszy się bardzo dużą popularnością. Do tego oferuje konkurencyjne ceny, które przedstawia tabela poniżej.

Przez miasto można przejechać, korzystając z drogi wojewódzkiej numer 357 (Radomierzyce → Lubań → Nowogrodziec → Zebrzydowa → Osiecznica), drogi wojewódzkiej numer 393 (Lubań → Leśna), drogi wojewódzkiej numer 296 (KożuchówŻagańIłowaRuszów → Lubań) i drogi krajowej numer 30 (Zgorzelec → Lubań → Gryfów Śląski → Pasiecznik → Jelenia Góra).Regeneracja Turbiny Lubań

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Lubaniu, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Plac 3 Maja 1
Kod pocztowy: 59-800 Lubań
Współrzędne GPS:
N 51° 7' 6.326'' E 15° 17' 15.849''

lub

Poczta Polska
Ulica: Bolesława Chrobrego 3
Kod pocztowy: 59-800 Lubań

Turbina po wyważaniu na stole w laboratorium w Lubaniu Zregenerowane turbo z Lubania

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Lubaniu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Lubaniu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Lubaniem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Lubania 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Lubań 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Lubaniu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Lubań)

Opis

Loader

W Lubaniu nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Lubania do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Lubania turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
59-800 Lubań Zgorzelecka LUA01ML 51.124001/15.286980 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.