Localizations image

Regeneracja i naprawa turbosprężarek w 64-950 Krzyżu Wielkopolskim • Wyszukaj najlepszy warsztat z Krzyża Wielkopolskiego

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.88

Jadąc przez Krzyż Wielkopolski, twoja turbina w aucie uległa awarii i potrzebuje regeneracji? Jedną z wielu przyczyn uszkodzeń turbo jest: brak oleju silnikowego, zanieczyszczony olej silnikowy, nieodpowiedni olej, niewłaściwa eksploatacja. Jeśli twoje turbo gwiżdże, świszczy lub auto straciło moc, kieruj się do serwisu regeneracji turbosprężarek w Krzyżu Wielkopolskim.


Gdzie w Krzyżu Wielkopolskim najlepiej zregenerować turbinę?

Samo miasto Krzyż Wielkopolski położone jest w granicach województwa wielkopolskiego, w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim, nad rzeką Noteć i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Krzyż Wielkopolski. Historia Krzyża Wielkopolskiego sięga XVIII wieku, a prawa miejskie miasto uzyskało w roku 1936. Powierzchnia, jaką zajmuje miasto Krzyż Wielkopolski to około 5,8 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 6200 osób.

Przez miasto Krzyż Wielkopolski przebiega droga wojewódzka numer 174 (Drezdenko → Kosin → Stare Bielice → Nowe Bielice → Krzyż → Lubcz Mały → Wieleń → Nowe Dwory → Gajewo → Kuźnica Czarnkowska).

Najcenniejsze zabytki Krzyża Wielkopolskiego to przede wszystkim: dworzec kolejowy z końca XIX wieku, po ewangelicki kościół świętego Antoniego Padewskiego z 1882 roku w stylu neoromańskim, kościół dwu wieżowy z 1936 roku, budynek poczty z początku XX wieku, rzeźnia i szkoła z XX wieku. W Krzyżu Wielkopolskim bardzo dobrze rozwija się przemysł spożywczy i meblarski oraz usługi i handel. Oczywiście miasta Krzyż Wielkopolski szczyci się posiadaniem najlepszego w okolicy serwisu regeneracji turbosprężarek, który ściąga do miasta wszystkich okolicznych posiadaczy diesli z uszkodzonym turbo. Serwis słynie z nowoczesnych technologii, dzięki którym można szybko zregenerować i wyczyścić turbinę. W tabeli poniżej znajduje się cennik z cenami za usługę regeneracji turbo, stworzony specjalnie dla klientów miasta Krzyż Wielkopolski.

Turbo przed demontażem w laboratorium z Krzyża Wielkopolskiego Turbosprężarka samochodowa po regeneracji otrzymana od klienta z Krzyża Wielkopolskiego

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Krzyżu Wielkopolskim

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Krzyżu Wielkopolskim 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Krzyżem Wielkopolskim 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Krzyża Wielkopolskiego 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Krzyż Wielkopolski 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Krzyżu Wielkopolskim 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Krzyż Wielkopolski)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Krzyżu Wielkopolskim nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Krzyża Wielkopolskiego do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Krzyża Wielkopolskiego turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
64-950 Krzyż Wielkopolski Osiedle Parkowe Józefa Wybickiego KWP01A 52.879871/16.018829 Wyszukaj
64-950 Krzyż Wielkopolski Krzesiwo Zachodnia POP-KZZ1 52.880421/16.010349 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.