Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 09-213) Kowalewie-Skorupkach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Borykasz się z problemem uszkodzonej turbosprężarki samochodowej na terenie wsi Kowalewo-Skorupki? Od teraz problem zepsutej turbiny w Kowalewie-Skorupkach szybko rozwiążesz dzięki naszemu serwisowi Regeneracja Turbosprężarek. Na tej stronie znajdziesz mechaników od turbo nie tylko w Kowalewie-Skorupkach, lecz na terenie całej Polski. Kowalewo-Skorupki to wieś w Polsce położona na terenie województwa mazowieckiego, w obrębie powiatu sierpeckiego, w gminie Gozdowo. Liczba mieszkańców dla Kowalewo-Skorupki to 49 osób.

Czy w miejscowości Kowalewo-Skorupki uda się Wam zregenerować uszkodzoną turbosprężarkę?

Kowalewo-Skorupki powstały jeszcze w XIII wieku, gdyż już wtedy wyróżniano kilka osad o nazwie Kowalewo. A nazwa Skorupki pojawiła się po raz pierwszy w 1404 roku. Przez miejscowość Kowalewo-Skorupki przejeżdża ogrom samochodów. Codziennie ruch na tutejszych drogach wrze. Obecnie w samochodach często spotyka się mechanizm turbo, kierowcy chętnie wyposażają auta w to urządzenie, aby ich samochody miały więcej mocy oraz mniej zużywały paliwa, co oczywiście pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy. Gdy we wsi Kowalewo-Skorupki natkniesz się na problem popsutej turbiny, nie zwlekaj tylko jak najszybciej odwiedź zlokalizowany na terenie Kowalewo-Skorupki warsztat regeneracji turbin, w którym dokonasz całkowitej regeneracji turbo.

W Kowalewo-Skorupki bez problemu możesz zregenerować turbinę, do zregenerowanej turbiny otrzymasz dwunastomiesięczną gwarancję oraz wydruk protokołów wyważania turbosprężarki. Cennik za regenerację turbiny, remont turbo, wyważanie i czyszczenie turbosprężarek znajdziemy w poniżej zamieszczonej tabelce. W przypadku pytań co do regeneracji turbo w Kowalewo-Skorupki skontaktuj się z serwisem poprzez wskazany na dole strony numer telefonu.

Turbo po wizycie w ASO w pracowni w Kowalewie-Skorupkach Naprawione przez profesjonalistów turbo z Kowalewa-Skorupek

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Kowalewie-Skorupkach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Kowalewie-Skorupkach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Kowalewem-Skorupkami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Kowalewa-Skorupek 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Kowalewo-Skorupki 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Kowalewie-Skorupkach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Kowalewo-Skorupki)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Kowalewie-Skorupkach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Kowalewa-Skorupek do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Kowalewa-Skorupek turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
09-213 Kowalewo-Skorupki Dworcowa GZD01N 52.724239/19.695610 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.