Localizations image

Regeneracja turbin i naprawa turbosprężarek – 3 warsztatów w 2 miastach – powiat sierpecki

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.90

Jak najszybciej zregenerować zużytą turbosprężarkę w powiecie sierpeckim? Na to pytanie najlepiej i najszybciej odpowie Ci serwis internetowy Regeneracja Turbosprężarek, dzięki któremu znajdziesz dokładne adresy mechaników. Powiat sierpecki z siedzibą w mieście Sierpc leży w obrębie województwa mazowieckiego. W powiecie sierpeckim żyje ponad 52 tysiące mieszkańców, a jego powierzchnia wynosi 852,89 kilometrów kwadratowych. Z powiatem sierpeckim sąsiadują: powiat żuromiński, powiat płocki, powiat płoński, powiat lipnowski oraz powiat rypiński.


Czy regeneracja turbosprężarek jest dostępna w powiecie sierpeckim?

W urozmaicony licznymi atrakcjami turystycznymi powiat sierpecki wjedziemy drogami: drogą krajową numer 10 (Lubieszyn → Szczecin → Stargard Szczeciński → WałczPiła → Pawłówek – Białe Błota – Wypaleniska – Przyłubie → Toruń → LipnoSierpcDrobinPłońsk), drogą wojewódzką numer 541 (LubawaLidzbarkŻurominBieżuń → Sierpc → Tłuchowo → Dobrzyń nad Wisłą), drogą wojewódzką numer 560 (BrodnicaRypin → Sierpc → Bielsk), drogą wojewódzką numer 561 (Bieżuń → Szumanie-Bakalary) oraz drogą wojewódzką numer 539 (Blinno – Ligowo – Tłuchowo). W samym centrum powiatu znajdziemy zabytki, takie jak: gotycki kościół pw. świętych Wita, drewniany kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa, zespół klasztorny na wzgórzu zwanym dawniej Loret, murowane jatki miejskie z przełomu XIX i XX wieku, cerkiew z końca XIX wieku oraz cmentarz żydowski. Na terenie powiatu sierpeckiego oprócz licznych zabytków każdego dnia spotyka się na drogach niezliczoną sumę samochodów osobowych i ciężarowych. Nie od dziś wiadomo, że w ostatnich czasach bardzo popularne stało się poprawianie jakości jazdy poprzez montowanie w autach turbosprężarek. Turbo sprawia, że silnik jest bardziej dynamiczny, auta ma większą moc oraz nie wypuszcza z rury wydechowej do środowiska zbyt dużej ilości szkodliwych substancji. A więc niezaprzeczalnie można twierdzić, że turbina to niezwykle cudowne urządzenie niosące za sobą wiele zalet.

Czasami poprzez złą eksploatację turbo lub wadę konstrukcyjną może dojść do awarii turbiny. Wtedy na pomoc wychodzą mechanicy z okolic powiatu sierpeckiego, którzy szybko i fachowo dokonują naprawy oraz regeneracji turbo. Cennik usług dla powiatu sierpeckiego znajduje się w tabeli poniżej.

Turbo przed wysyłką u specjalistów, powiat sierpecki

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat sierpecki

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat sierpecki 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat sierpecki 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat sierpecki 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat sierpecki 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat sierpecki 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat sierpecki)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Lista punktów nadania i odbioru, które mieści powiat sierpecki

Obsługa kurierska obejmuje również powiat sierpecki, umów się po odbiór lub nadaj turbosprężarkę do regeneracji w jednym z poniższych punktów:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
09-213 Kowalewo-Skorupki Dworcowa GZD01N 52.724239/19.695610 Wyszukaj
09-200 Sierpc Braci Tułodzieckich SRC01G 52.851749/19.668150 Wyszukaj
09-200 Sierpc Bobrowo Płocka SRC01A 52.853161/19.668921 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.