Localizations image

Regeneracja turbin i naprawa turbosprężarek w 1 warsztatach w Kłodawie (kod 66-415)

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Jadąc przez wieś Kłodawa, twoja turbina uległa awarii i chcesz ją zregenerować? Wybierz się w Kłodawie do autoryzowanego warsztatu regeneracji turbosprężarek, gdzie turbiny regenerowane są przy użyciu specjalistycznych maszyn i nowych oryginalnych części. Dodatkowe atuty warsztatu w Kłodawie to wysoka jakość usług i atrakcyjna cena oraz udzielana gwarancja na zregenerowane turbiny na rok bez limitu kilometrów. Warsztat w Kłodawie bardzo często przyjmuje turbiny uszkodzone z powodu niewłaściwego użytkowania, czy też nieregularnej wymiany oleju lub uszkodzeniem ciałem obcym.


Regeneracja i naprawa turbin samochodwych w Kłodawie

Jeśli chodzi o wieś Kłodawa, to jest ona położona w granicach województwa lubuskiego, w powicie gorzowskim, w gminie Kłodawa, której to wieś jest siedzibą. Wieś Kłodawa zamieszkuje aktualnie około 2550 mieszkańców. W okresie od roku 1975 do roku 1998 wieś Kłodawa podlegała administracyjnie do województwa gorzowskiego. Do zabytków wsi Kłodawa zaliczyć można: kościół w stylu neogotyckim wybudowany w wieku XIX wieku oraz szachulcowy dwór wybudowany również w wieku XIX.

Przez wieś Kłodawa przebiega droga wojewódzka numer 151 (ŚwidwinŁobezWęgorzynoReczBarlinek → Gorzów Wielkopolski), która łączy się z drogą krajową numer 22 (Kostrzyn nad Odrą → Wałdowice → Gorzów Wielkopolski → WałczCzłuchówChojniceStarogard Gdański → Czarlin → MalborkStare Pole → Elbląg).

Zachęcamy wszystkich klientów w Kłodawie z uszkodzonymi turbinami do skorzystania z usług autoryzowanego warsztatu regeneracji turbosprężarek. Polecamy właśnie ten warsztat w Kłodawie ze względu na najwyższą jakość usług, profesjonalną obsługę i najlepszą cenę w okolicy. Usługi świadczone przez warsztat w Kłodawie to: diagnostyka, czyszczenie i oraz regeneracja, a na wszystko udzielana jest gwarancja. Cennik dla klientów warsztatu w Kłodawie znajduje się w tabeli poniżej.

Turbosprężarka po czyszczeniu na stole w pracowni z Kłodawy Naprawione turbo z Kłodawy

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Kłodawie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Kłodawie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Kłodawą 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Kłodawy 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Kłodawa 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Kłodawie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Kłodawa)

Opis

Loader

W Kłodawie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Kłodawy do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Kłodawy turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
66-415 Kłodawa Chwalęcicka KLG01N 52.783859/15.216360 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.