Localizations image

Warsztaty regeneracji i naprawy turbosprężarek samochodowych w (kod pocztowy 14-220) Kisielicach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Czy w Kisielicach załatwisz szybko i bezproblemowo regenerację turbosprężarki? Tak, uda Ci się to załatwić bez żadnych kłopotów dzięki stronie Regeneracja Turbosprężarek. To właśnie na tej stronie znajdziesz mechaników oraz dane na temat regeneracji turbin w danym mieście. Mechanicy z Kisielic potrafią w stu procentach przywrócić każdej turbinie, niezależnie od marki samochodu jej fabryczne parametry oraz osiągi. A zatem w razie jakiejkolwiek awarii turbo w mieście Kisielice nie musisz się martwić o regenerację tegoż cudownego urządzenia. Co na temat samego miasta Kisielice??? Kisielice to miasto zlokalizowane na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, dokładnie w powiecie iławskim, na Pojezierzu Iławskim. Data założenia miasta Kisielice to rok 1331, a prawa miejskie na stałe Kisielice uzyskały dopiero w 1986 roku.


Usługi świadczone przez serwis regeneracji turbo w Kisielicach

Co do atrakcji turystycznych w Kisielicach nie można narzekać na ich brak, największą atrakcją jest tam Ludowy Klub Sportowy "Olimpia" oraz kompleks boisk. Ponadto znajdują się tam jeziora rynnowe, lasy oraz uwagę przykuwa pofałdowany teren miasta. Dotarcie do Kisieli ułatwia nam przebiegająca przez miasto droga krajowa numer 16 (Dolna Grupa → Grudziądz → IławaOstróda → Olsztyn → Mrągowo → Ełk → Augustów → Pomorze → Poćkuny → Ogrodniki). Tereny Kisieli są każdego dnia oblegane przez samochody osobowe oraz ciężarówki, w każdym niemalże samochodzie się tam poruszającym znajduje się turbosprężarka. A turbo jak wcześniej wspomniano to bardzo istotne urządzenie, dzięki niemu między innymi nasze samochody mają podwyższoną moc oraz mniej palą. A co w przypadku awarii turbo na terenie Kisieli? Najlepiej wówczas skorzystać ze znajdującego się tam warsztatu regeneracji turbin. Usługami świadczonymi przez tutejszych mechaników są: regeneracja turbo, czyszczenie łopatek oraz koła kompresji, wymiana zużytych części turbo na nowe oraz montaż i demontaż turbosprężarek.

Cennik za wymienione powyżej usługi dla długotrwałej żywotności turbo podaliśmy pod artykułem, w poniższej tabeli. W celu poszerzenia wiedzy na temat regeneracji turbo w Kisielicach warto skorzystać z podanego przez nas numeru telefonu, który znajduje się w lewym dolnym rogu strony.

Turbina po wizycie w ASO w specjalistycznej pracowni w Kisielicach Wyregulowana oraz naprawione przez fachowców turbina samochodowa z Kisielic

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Kisielicach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Kisielicach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Kisielicami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Kisielic 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Kisielice 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Kisielicach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Kisielice)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Kisielicach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Kisielic do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Kisielic turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
14-220 Kisielice Henryka Sienkiewicza KIS01A 53.609798/19.261950 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.