Localizations image

Regeneracja turbin i naprawa turbosprężarek w 1 warsztatach w Jagodnym (kod 08-130)

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Czy Tobie też się przydarzyła na którejś z dróg w Jagodnym sytuacja, w której turbina zaczęła głośno gwizdać oraz odczułeś zdecydowany spadek mocy? To właśnie mogą być objawy zużytej lub uszkodzonej turbosprężarki samochodowej. W miejscowości Jagodne ku zadowoleniu kierowców znajduje się autoryzowany warsztat samochodowy, w którym szybko i profesjonalnie regeneruje się turbiny. Dokładne dane na temat regeneracji turbo we wsi Jagodne odnajdziesz na stronie Regeneracja Turbosprężarek. Jagodne to wieś w Polsce, położona na terytorium województwa mazowieckiego, w powiecie siedleckim, na terenie gminy Kotuń. Liczba mieszkańców dla wsi Jagodne wynosi tylko 163 osoby.


Co na temat regeneracji turbo w miejscowości Jagodne?

W latach od 1975 do 1998 roku miejscowość Jagodne należała do terytorium województwa siedleckiego. Niedaleko Jagodnego rozciąga się droga wojewódzka numer 744 (Radom → WierzbicaStarachowice). Na uwagę w Jagodnym zasługuje znajdujący się na terenie tejże wsi warsztat mechaniczny, którego specjalnością jest fachowa naprawa oraz regeneracja turbo. W sytuacji, gdy podczas jazdy usłyszymy głośny gwizd oraz odczujemy znaczny spadek mocy i ubytki oleju to nie musimy się przejmować jak temu zaradzić, ponieważ na terenie Jagodnego mechanicy zajmujący się remontem i regeneracją turbosprężarek z ogromną przyjemnością przyjmują do naprawy nasze zużyte turbiny. W Jagodnym na każde regenerowane turbo przysługuje aż dwunastomiesięczna gwarancja. Ponadto klient otrzymuje protokół wyważania z wyważarki wysokoobrotowej.

Warto również wiedzieć, że w Jagodnym zakład mechaniki samochodowej świadczy usługi kurierskie, co znaczy, że zakłopotani kierowcy mogą regenerować turbiny za pośrednictwem kuriera. Cennik za usługi takie jak: regeneracja turbiny, wymiana uszkodzonych części turbo na nowe, wyważanie turbosprężarek, a także montaż i demontaż turbo znajduje się w poniżej zamieszczonej przez nas tabeli.

Turbo po czyszczeniu w laboratorium w Jagodnym Naprawione i zregenerowane turbo z Jagodnego

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Jagodnym

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Jagodnym 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Jagodnym 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Jagodnego 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Jagodne 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Jagodnym 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Jagodne)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Jagodnym nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Jagodnego do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Jagodnego turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
08-130 Jagodne Jagodne 3D KOT01G 52.199741/21.992140 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.