Localizations image

Powiat górowski ► Regeneracja turbosprężarek ◄ 2 pracowni i warsztatów zajmujących się naprawą turbin

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.79

Powiat górowski a zregenerowanie w jego rejonie turbosprężarki? Istnieje na szczęście taka możliwość dzięki stronie Regeneracja Turbosprężarek, to właśnie tu znajdujemy spis mechaników z całej Polski, trudniących się naprawą turbo. Powiat górowski sytuuje się w północnej części województwa dolnośląskiego. Swoją siedzibę posiada w mieście Góra, innym miastem należącym do powiatu górowskiego jest miasto Wąsosz. Powierzchnia powiatu górowskiego wynosi 738,11 kilometrów kwadratowych zaś liczba mieszkańców stanowi liczbę przekraczającą 35 tysięcy. Z powiatem górowskim graniczą: powiat leszczyński, powiat rawicki, powiat trzebnicki, powiat wołowski, powiat lubiński, powiat głogowski praz powiat wschowski.


Najlepsze ceny za regenerację w powiecie górowskim

W rejonie powiatu górowskiego lokalizuje się wiele zabytków, takich jak: pałac w Ligocie, pałac w Czerninie Dolnej, pałac w Kłodzie Górowskiej, pałac w Chrościnie, zamek książęcy, młyn góra, pałac Łękanów oraz wieża głogowska. Przez powiat górowski biegną następujące drogi: droga krajowa numer 36 (ProchowiceLubinŚcinawaWińsko – Załęcze → RawiczKrotoszynOstrów Wielkopolski), droga wojewódzka numer 305 (Bolewicko → Nowy TomyślWolsztynWschowa → Wroniniec), droga wojewódzka numer 323 (LesznoGóraLubin) oraz droga wojewódzka numer 324 (Szlichtyngowa → Góra → Załęcze). Wymienionymi drogami jeździ codziennie ogromna liczba samochodów osobowych oraz ciężarówek. Zarówno w jednych, jak i w drugich kluczową rolę odgrywają turbosprężarki, które nadają autom mocy, zmniejszają spalanie oraz znacznie minimalizują ilość wypuszczanych z rury wydechowej szkodliwych dla atmosfery substancji. Kiedy dojdzie do jej awarii najlepszym rozwiązaniem, okazuje się wtedy regeneracja turbiny. Choćby dlatego, że jest to znacznie tańsza opcja niż zakup nowej turbiny. Różnica między zregenerowanym a nowym turbo to koszt niekiedy sięgający ponad 3 tysiące złotych.

W powiecie górowskim mechanicy wykonują usługi: czyszczenie, wymiana, regeneracja i naprawa turbosprężarek. Cennik za wymienione usługi znaleźć można w tabeli poniżej.

Turbo po demontażu w laboratorium, powiat górowski Naprawiona przez fachowców turbina z powiatu górowskiego

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat górowski

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat górowski 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat górowski 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat górowski 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat górowski 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat górowski 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat górowski)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Lista punktów nadania i odbioru, które mieści powiat górowski

Obsługa kurierska obejmuje również powiat górowski, umów się po odbiór lub nadaj turbosprężarkę do regeneracji w jednym z poniższych punktów:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
56-200 Góra Aleja Jagiellonów GOA01N 51.986488/21.213909 Wyszukaj
56-210 Wąsosz Plac Wolności WSS01N 51.562271/16.691469 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Miasta

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.