Localizations image

Gdzie w (56-210) Wąsoszu zregenerować turbosprężarkę lub naprawić turbinę? • Sprawdź najlepsze opcje regeneracji

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Szukasz miejsca regeneracji turbin w mieście Wąsosz? Skieruj się w Wąsoszu do specjalistycznego serwisu regeneracji turbosprężarek. Ceny, jakie oferuje serwis w Wąsoszu za usługę regeneracji turbiny, są tak atrakcyjne, że mało kto wśród klientów wybiera opcję zakupu nowej turbiny, która jest o wiele droższa, a turbina po regeneracji wiele się od tej nowej nie różni.


Awaria turbiny w Wąsoszu? Specjalistyczny serwis regeneracji turbosprężarek pomoże!

Samo miasto Wąsosz położone jest w granicach województwa dolnośląskiego, w powiecie górowskim, nad rzeką Orlą i Barczą i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Wąsosz. Powierzchnia, jaką zajmuje miasto Wąsosz to około 3,3 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 2750 osób. Miasto Wąsosz zostało założone w XIII wieku, a swoje prawa miejskie uzyskało w roku 1290 z rąk Henryka III głogowskiego, które utraciło w roku 1945 i na powrót odzyskało dopiero w roku 1984.

Do zabytków Wąsosza zalicza się: kościół parafiany pod wezwaniem Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny w stylu neogotyckim z XIX wieku, kościół pomocniczy pod wezwaniem Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w stylu gotyckim z końca XIII wieku, zamek wybudowany w drugiej połowie XVI wieku, willę z roku 1896, wieżę ciśnień z 1912 roku.

Przez miasto Wąsosz przebiega droga krajowa numer 36 (ProchowiceLubinŚcinawaWińsko → Załęcze → RawiczKrotoszynOstrów Wielkopolski) oraz wojewódzka numer 323 (Leszno → Henrykowo → Laskowa → Chróścina → Glinka → Sławęcice → Góra → Stara Góra → Rogów Górowski → Osetno → Kietlów → Luboszyce → Irządze → Ciechanów → Radoszyce → Nieszczyce → Brodowice → Studzionki → Gawrony → Gwizdanów → Rudna → Rynarcice → Lubin).

Oferta serwisu regeneracji turbosprężarek w Wąsoszu opiera się na: diagnostyce, czyszczeniu i regeneracji turbin oraz na rocznej gwarancji na zregenerowaną turbinę bez limitu kilometrów. Warto też wspomnieć, że firma pracuje tylko na nowych oryginalnych częściach prosto od producenta, co w połączeniu ze specjalistycznymi maszynami pozwala przywrócić turbinie fabryczne osiągi. Cennik dla miasta Wąsosz wraz z kosztami za naprawy i regenerację turbin znajduje się w tabeli poniżej.

Układ doładowania przed demontażem w laboratorium w Wąsoszu

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Wąsoszu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Wąsoszu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Wąsoszem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Wąsosza 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Wąsosz 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Wąsoszu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Wąsosz)

Opis

Loader

W Wąsoszu nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Wąsosza do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Wąsosza turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
56-210 Wąsosz Plac Wolności WSS01N 51.562271/16.691469 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.