Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 21-412) Adamowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Czy w tak słynnym dawnym mieście a obecnie wsi Adamów mogłoby zabraknąć warsztatu regeneracji turbiny? Na szczęście w Adamowie również znajdziemy serwis naprawy turbo, dokładne dane na temat regeneracji turbosprężarek samochodowych w mieście Adamów możesz odszukać na stronie Regeneracja Turbosprężarek. A teraz kilka słów na temat samej wsi Adamów. Jest to wieś położona w obrębie województwa lubelskiego, dokładnie w powiecie łukowskim, nieopodal Adamowa przepływa rzeka Motwica, która jest dopływem Wisły. Adamów jest siedzibą parafii rzymskokatolickiej Podwyższenia Krzyża Świętego oraz siedzibą gminy o tej samej nazwie. Liczba ludności dla Adamowa to 2191 mieszkańców, z czego zdecydowana większość posiada samochody, w których zamontowane są silniki wysokoprężne oraz mechanizm turbo.


Cena za naprawę turbiny w Adamowie

Do Adamowa warto przyjechać, aby móc zobaczyć słynny klasycystyczny kościół parafialny z pierwszej połowy XIX wieku, znajduje się tam również zabytkowa plebania oraz interesująco wyglądająca zabudowa jednokondygnacyjna. W niedalekiej odległości od Adamowa przebiega droga wojewódzka o numerze 808 (Łuków → Serokomla → Kock). Na wymienionej drodze oraz drogami wsi Adamów każdego dnia przejeżdża niezliczona liczba samochodów, jak już wcześniej wspomniano, najwięcej osób owymi trasami porusza się samochodami z silnikami diesla. A w Adamowie w samochodach z jednostkami wysokoprężnymi nie brakuje urządzenia turbosprężarek, które niestety z czasem się psują i wymagają szybkiej oraz skutecznej regeneracji. Regeneracja turbo to bardzo opłacalny zabieg, ponieważ koszt naprawy to zaledwie tysiąc złotych w porównaniu do ceny nowej turbosprężarki, która niekiedy potrafi kosztować nawet pięć tysięcy złotych w zależności od marki samochodów. Mechanicy w regionie Adamowa służą również pomocą kurierów, co oznacza, że do Adamowa klienci mogą przesyłać uszkodzone turbiny za pomocą kuriera.

Do każdej zregenerowanej turbiny w Adamowie klienci dostają aż dwunastomiesięczną gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów. Cennik za usługi co do naprawy oraz regeneracji turbo/turbiny w Adamowie znaleźć można w tabelce poniżej.

Turbina po wyważaniu w warsztacie w Adamowie Profesjonalnie zregenerowana turbosprężarka samochodowa z Adamowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Adamowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Adamowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Adamowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Adamowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Adamów 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Adamowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Adamów)

Opis

Loader

W Adamowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Adamowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Adamowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
21-412 Adamów Generała Franciszka Kleeberga ADA01N 51.744549/22.258471 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.