Localizations image

64-360 Zbąszyń • Najlepsze warsztaty i pracownie regeneracji turbosprężarek z Zbąszynia

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

Chcesz zregenerować turbinę w mieście Zbąszyń? Wybierz do tego celu jedną z pracowni regeneracji turbosprężarek w mieście. Warto pamiętać, że turbina to jedna z najważniejszych części silnika diesla, to ona właśnie odpowiada za jego moc. Co zrobić, aby turbo żyło jak najdłużej? Przede wszystkim warto regularne wymieniać olej silnikowy, dbać o jego dobrą jakoś i odpowiedni poziom. Drugim ważnym aspektem prawidłowego funkcjonowania turbo i całego silnika jest właściwa eksploatacja auta. Trzymając się tych kilku zasad, jesteśmy w stanie zapobiec uszkodzeniu turbiny z błahych przyczyn.


Jak i gdzie zregenerować uszkodzoną turbinę w Zbąszyniu?

Jeśli chodzi o samo miasto Zbąszyń, to jest ono położone w województwie wielkopolskim, w powiecie nowotomyskim, nad Jeziorem Błędno oraz nad rzeką Obrą. Pierwsze informacje na temat Zbąszynia przypadają na rok 1277 i są zawarte w dokumencie wydanym przez Przemysła I. Zbąszyń prawa miejskie otrzymało w roku 1311 i do końca XIV wieku należało do królestwa. Najważniejsze zabytki miasta Zbąszyń to przede wszystkim: zamek z XV wieku, dwu wieżowy kościół barokowy wybudowany w XVIII wieku, gmach Dworca PKP, ochronka Anioła Stróża z XIX wieku, dawna szkoła ewangelicka z XVIII wieku, renesansowa twierdza oraz park z XVII wieku. Miasto jest głównie ośrodkiem wypoczynkowym, znajduje się tu również Muzeum Ziemi Zbąszyńskiej i Regionu Kozła, które mieści się na rynku. Gospodarka Zbąszynia opiera się na przemyśle odzieżowym i meblarskim.

Oczywiście Zbąszyń może pochwalić się też najlepszą pracownią regeneracji turbosprężarek w powiecie, która używa do regeneracji nowoczesnych technologi, a do którego można dojechać, korzystając z drogi wojewódzkiej numer 302 (Brudzewo → Zbąszyń → Nowy Tomyśl).

Ceny, jakie proponuje pracownia regeneracji turbosprężarek w mieście Zbąszyń za usługę regeneracji, zostały zebrane w cenniku poniżej.

Turbosprężarka przed demontażem w laboratorium w Zbąszyniu Turbosprężarka po remoncie ze Zbąszynia

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Zbąszyniu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Zbąszyniu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Zbąszyniem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Zbąszynia 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Zbąszyń 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Zbąszyniu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Zbąszyń)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Zbąszyniu nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Zbąszynia do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Zbąszynia turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
64-360 Zbąszyń Na Kępie Na Kępie ZBO02N 52.254631/15.914970 Wyszukaj
64-360 Zbąszyń Nowe Domki Senatorska ZBO03N 52.248932/15.919140 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.