Localizations image

Gdzie w (62-230) Witkowie zregenerować turbosprężarkę lub naprawić turbinę? • Sprawdź najlepsze opcje regeneracji

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

W drodze do pracy przez Witkowo twoje turbo padło i chcesz je zregenerować? Wybierz się do specjalistycznego warsztatu regeneracji turbosprężarek w mieście. Warsztat specjalizuje się w regeneracji turbin, które uległy awarii z powodu zanieczyszczeń w oleju silnikowym oraz na przykład z powodu uszkodzenia turbiny ciałem obcym.


Profesjonalna regeneracja i naprawa turbin w Witkowie

Samo miasto Witkowo położone jest granicach województwa wielkopolskiego, w powiecie gnieźnieńskim, na Równinie Wrzesińskiej. Pierwsze informacje o Witkowie przypadają na rok 1363, a prawa miejskie miasto zdobyło dopiero w roku 1676. Powierzchnia miasta Witkowo to około 8,3 kilometra kwadratowego, a liczba mieszkańców miasta to około 7960 osób. Miasto posiada też bardzo dobre połączenia drogowe i kolejowe.

Najcenniejsze zabytki miasta Witkowo to przede wszystkim: kościół świętego Mikołaja, stacja kolei wąskotorowej, Banku Ludowy w Witkowie, budynek dawnego starostwa powiatu, kościół parafialny pod wezwaniem Wszystkich Świętych, kościół pod wezwaniem świętego Marcina. Miasto Witkowo jest najbardziej turystycznym miastem w powiecie, czemu sprzyjają piękne jeziora, lasy i czyste środowisko. Pod względem gospodarczym miasto rozwija się bardzo dobrze, dominuje tu rolnictwo i usługi, a warsztat regeneracji turbosprężarek w mieście Witkowo cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, dzięki czemu inwestorów i klientów w mieście nie brakuje. Cennik warsztatu stworzony dla miasta Witkowo znajduje się w tabeli poniżej i pokazuje najlepsze ceny za usługę regeneracji w mieście.

Do specjalistycznego warsztatu regeneracji turbosprężarek w Witkowie można dojechać drogą wojewódzką numer 260 (Gniezno → Witkowo → Wólka).

Układ doładowania po czyszczeniu na stole w pracowni w Witkowie

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Witkowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Witkowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Witkowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Witkowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Witkowo 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Witkowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Witkowo)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Witkowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Witkowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Witkowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
62-230 Witkowo Witkowo-Dominium Jana Pawła II WIK02N 52.439449/17.770121 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.